Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Финале - бираме најубава невеста

Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 21:41 #68248

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Значи еве ги финалните гласови од вашето гласање

I grupa
Annabel = 110
Prasence = 46
Elka = 72
Frogy = 71

II grupa
Ecka Gj = 96
Goddess^ = 63
Macence = 60
Mama Anita =89

III grupa
Kukulicka = 114
Nataly = 68
Mladenovska = 58
Winnie The Pooh = 68
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 21:44 #68249

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
1. Annabel
2. EckaGj3. Kukulicka

Гласате со поени од 1- 3
гласањето трае до сабота кога ќе ја прогласиме победничката
Сите членови гласаат освен учесничките во финале.
Секој член гласа само по еднаш

Победничката добива награда од МОЕ Студио Дадар - ваучер за фризура
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 03 Ное 2010 21:45 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 22:06 #68255

 • kiki
 • kiki's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 102
 • Карма: 12
Kuklicka-3
Annabel-2
Ecka Gj-1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 22:07 #68257

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
Епа ајде јас прва да го скршам мразот :zelen:
Навистина сите се убави и многу е тешко да се одлучам...Честитки на трите за пласирање во финалето ;)
И еве ги моите гласови

ЕцкаГЈ...3
Анабел...2
Кукличка.1

Со среќа на сите :srce: :srce: :srce:


едит: дури јас се мислев кики гласала:sram:
Последна промена: 03 Ное 2010 22:08 by Zlatna.
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 22:17 #68259

 • Mila87
 • Mila87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 137
 • Thank you received: 23
 • Карма: 28
EckaGj-3
kukulicka-2
Annabel-1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:02 #68265

 • Lile
 • Lile's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 66
 • Thank you received: 1
 • Карма: 5
kukulicka 3
Annabel 2
EckaGj 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:27 #68271

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
Kuklicka-3
Annabel-2
Ecka Gj-1

ne deka ste bitolcanki ama najubaj sme :kiss:
Последна промена: 03 Ное 2010 23:29 by None-bt.
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:32 #68272

 • Candy
 • Candy's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 99
 • Thank you received: 30
 • Карма: 2
Kuklicka-3
Annabel-2
Ecka-1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:32 #68273

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Анабел 3
Ецка 2
Кукулицка 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:33 #68274

 • jasmina 25
 • jasmina 25's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 802
 • Thank you received: 64
 • Карма: 7
kukulicka-3
annabel-2
ecka gj-1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 03 Ное 2010 23:54 #68281

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Se nadevam deka sega mozam da glasam :laugh: i moite glasovi odat vaka

Ecka Gj - 3
Anabel - 2
Kukulicka - 1

konkurencijata navistina bese jaka, site nevesticki bea prekrasni, kamo da imase povekje.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:01 #68282

 • redsonja
 • redsonja's Avatar
 • Offline
 • junior
 • љубовта е се
 • Теми: 505
 • Thank you received: 635
 • Карма: 64
Анабел 3
Кукуличка 2
Ецка 1
Моите клунчиња
Ј. 08.08
Д. 10.10
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:06 #68284

 • Bogdana
 • Bogdana's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Милувам прашинка да си, тих повеј да ми те донесе
 • Теми: 279
 • Thank you received: 48
 • Карма: 14
Аннабел-3
Кукуличка-2
ЕцкаГј-1
:kiss:
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:24 #68289

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
Kukulicka - 3
Ecka-Gj- 2
Annabel - 1

:)
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:26 #68291

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
Kукуличка-3
Аннабел-2
Ецка Гј-1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:43 #68296

 • Juni08_Andrea
 • Juni08_Andrea's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 18
 • Thank you received: 8
 • Карма: 3
Kukulicka - 3
Ecka Gj - 2
Annabel - 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 00:47 #68298

 • vecki
 • vecki's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 155
 • Thank you received: 27
 • Карма: 9
Анабел 3
Ецка 2
Кукулицка 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 01:16 #68302

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Сега се надевам дека можам и јас да гласам! Сите невести беа преубави :srce:

Ecka Gj - 3
kuklicka - 2
Annabel - 1
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 01:27 #68305

 • Macence
 • Macence's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 192
 • Thank you received: 94
 • Карма: 12
Ecka Gj - 3
kuklicka - 2
Annabel - 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 01:57 #68311

 • lida
 • lida's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 243
 • Thank you received: 57
 • Карма: 2
kukulicka 3
annabel 2
eckagj 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 02:02 #68314

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Annabel- 3
Kukulicka-2
EckaGj-1

:guskanje:
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 02:14 #68322

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
 • Карма: 22
Annabel - 3
EckaGj -2
Kuklicka -1

Уште еднаш до сите храбри учеснички, а особено до финалистките. :cmok:
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 02:15 #68323

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Annabel- 3
Kukulicka-2
EckaGj-1


Site ste extra..
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 02:29 #68330

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Kukulicka - 3
Annabel - 2
EckaGj - 1
Темата е заклучена.

Ре: Финале - бираме најубава невеста 04 Ное 2010 02:36 #68336

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Kukulicka - 3
Annabel - 2
EckaGj - 1
Темата е заклучена.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.