Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Бираме најубава невеста

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:01 #66969

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
da se gledaat
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:03 #66970

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Frogy wrote:
Ане јас проверив сега ,со мозилла не се гледаат сликите а со chrome се гледаат.Девојки сменете го browserot :OK:

Фроги, јас имам Мозила Фирефокс па ги видов сите невести, слатки се сите и тебе те видов.ЦМОК
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:04 #66972

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2894
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Mi stignala poraka kako mailboxot da e poln i deka ne moze da primi. Sega povtorno ja isprativ.
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:07 #66974

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Јас со Мозилата неможам да ги видам сликите.....Можеби кај тебе е понов модел хахахаххахаха :hahaha:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:09 #66977

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Сега ги гледам првата и втората група, третата не.
И јас сум на Мозила.
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:15 #66982

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2894
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Jas gi gledam site i toa so Google Chrome.
Neznam zosto no postajno mi javuva deka ne moze od kaj mailot i stiga slednava poraka
:raspolozise


This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:15 #66983

 • vecki
 • vecki's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 155
 • Thank you received: 27
 • Карма: 9
haha a jas gi gledav samo nikovite a sega ne gledam nisto
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:16 #66985

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
сега ги гледам сите 3 групи :)
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:19 #66988

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Ги гледам и јас. :OK:

Преубави се сите :srce:
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 03:21 #66993

 • vecki
 • vecki's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 155
 • Thank you received: 27
 • Карма: 9
gi gledam i super se
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 31 Окт 2010 20:19 #67107

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2894
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Site se prekrasni. A kako i ne bi bile koga se nevesti. :love:
Ane ne mi objasni zosto jas ne mozev da pratam slika. Dali nesto mailot bese vo defekt????
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 01 Ное 2010 01:18 #67154

 • AlExAnDrA
 • AlExAnDrA's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Кога ништо не е сигурно, сé е можно.
 • Теми: 128
 • Thank you received: 17
 • Карма: 5
Јас закаснив :( За жал касно видов и сега без да прочитам дека до синоќа се праќале слики јас сега си пратив :unsure:
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 01 Ное 2010 03:11 #67204

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2792
 • Thank you received: 645
 • Карма: 26
macika wrote:
Jas gi gledam site i toa so Google Chrome.
Neznam zosto no postajno mi javuva deka ne moze od kaj mailot i stiga slednava poraka
:raspolozise


This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

macika ja gresis adresata , treba da e Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 01 Ное 2010 04:47 #67228

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
mejlot bese OK
ne dojde voopsto tvoj mejl
kako sto gledam pogresno si prakala
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 01 Ное 2010 11:36 #67239

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2894
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Ane izgleda taa vecer nisto ne mi odese od raka. 2 pati ja prakav slikata na toj post life mesto live sega gledam. Posle so glasanjeto nesto zeznav i na kraj rekov da si legnam denes ne mi e dn.:zzz:
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 03:18 #67529

 • MamaMaja
 • MamaMaja's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
 • Thank you received: 483
 • Карма: 8
Dobro jas ili sum korava ili ne znam... kaj se slikite, nigde nisto ne gledam?
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 03:20 #67531

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Во друга тема се Слики за избор на најубава невеста.

Оваа тема е само за коментари:)
Those who criticize our generation forget who raised it.
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 04:25 #67568

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
два пати гласам и постот за неколку мин ми го нема зашто??
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 04:27 #67572

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
prasence wrote:
два пати гласам и постот за неколку мин ми го нема зашто??

Па затоа што си и ти во конкуренција ;)
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 04:28 #67573

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
prasence wrote:
два пати гласам и постот за неколку мин ми го нема зашто??

Прочитај ги правилата за гласање- учесничките не смеат да гласаат!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 02 Ное 2010 04:29 #67575

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
па јас мислев само во мојата група несмеам цццц извинете ме плавуша хахахаа
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 06 Ное 2010 21:17 #69469

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7911
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Честитки за Кукуличка, за добиената награда !!!
И благодарност до сите кои учестуваа и го разубавеа овој избор!

Се гледаме кон крајот на месецов со нови интересни избори!!!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 06 Ное 2010 21:18 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 06 Ное 2010 23:54 #69494

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
ej? navistina???
tnx devojki ama moram da priznaam deka ovde sme imale vistinski ubavici!!!! i toa mnooogu.
:love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 07 Ное 2010 00:10 #69496

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Честитки кукличка, со среќе да си ја искористиш наградата,з аслужено :jupi:
Those who criticize our generation forget who raised it.
Темата е заклучена.

Ре: Бираме најубава невеста 07 Ное 2010 00:12 #69497

 • Macence
 • Macence's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 192
 • Thank you received: 94
 • Карма: 12
Честитки и од мене :love: :love: :love:
Темата е заклучена.

Најново на форумот