Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Слики за избор на најлуда фотка

Слики за избор на најлуда фотка 24 Сеп 2012 18:09 #214552

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Ајде гласајте

„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 24 Сеп 2012 18:10 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: lavce, Mami-Anje

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 24 Сеп 2012 18:12 #214553

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Бидејќи ми прави проблем ми ги меша имињата и сликите еве редоследно кои се учесниците:

1. Ана - Sanja
2. Александар и Анастарсија - Bliznaci
3. Матеа - Katerina81
4. Александра - MamaVesna23
5. Mилена - Prasence
6. Ана - Zoka

Прво е името на детето, потоа на членката. Гласајте со поени од 1 - 6, по ваш избор.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 25 Сеп 2012 16:15 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: BLIZNACI

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 03:15 #214570

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
Ајде јас прва:

Ана - Zoka 6
Матеја - Katerina81 5
Mилена - Prasence 4
Александра - MamaVesna23 3
Александар и Анастарсија - Bliznaci 2
Ана - Sanja 1
:3 :3 :3
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 03:24 #214572

 • anusska
 • anusska's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1170
 • Thank you received: 457
 • Карма: 22
6 Матеја - Katerina81
5 Ана - Zoka
4 Александра - MamaVesna23
3 Ана - Sanja
2 Mилена - Prasence
1 Александар и Анастарсија - Bliznaci

Супер фотки :)
*** девојката 09.01.2002 ***
*** идната дама ;) 20.02.2006 ***
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 03:30 #214573

 • meU87
 • meU87's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 410
 • Thank you received: 125
 • Карма: 0
Ана - Zoka -6
Матеја - Katerina81 -5
Ана - Sanja -4
Александра - MamaVesna23 -3
Mилена - Prasence -2
Александар и Анастасија - Bliznaci -1
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 03:45 #214577

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Матеја - Katerina81 - 6
Александра - MamaVesna23 - 5
Александар и Анастарсија - Bliznaci - 4
Mилена - Prasence - 3
Ана - Zoka - 2
Ана - Sanja - 1
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, mamaVesna23, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 04:07 #214582

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Сите се за 5-ка :srce:

Прасенце 6
Сања 5
Зока 4
Близнаци 3
Катерина81 2
Мама Весна23 1
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 04:51 #214593

 • blair waldorf
 • blair waldorf's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 284
 • Thank you received: 89
 • Карма: 1
6 Ана - Zoka
5 Матеја - Katerina81
4 Александра - MamaVesna23
3 Mилена - Prasence
2 Александар и Анастарсија - Bliznaci
1 Ана - Sanja
bebe82
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 06:31 #214605

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
6 Матеја - Katerina81
5 Ана - Zoka
4 Ана - Sanja
3 Александра - MamaVesna23
2 Mилена - Prasence
1 Александар и Анастарсија - Bliznaci
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 06:59 #214610

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
6=Матеја - Katerina81
5=Александар и Анастасија - Bliznaci
4=Александра - MamaVesna23
3=Ана - Zoka
2=Ана - Sanja
1=Mилена - Prasence


glasot za Milena nemora da se bori od mene daden, ama sakav da glasam za drugite :cvet:
Последна промена: 25 Сеп 2012 07:01 by prasence.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 07:59 #214624

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Матеја - Katerina81 - 6
Ана - Zoka - 5
Ана - Sanja - 4
Александра - MamaVesna23 - 3
Mилена - Prasence - 2
Александар и Анастасија - Bliznaci - 1

Срцки најубави се сите :3
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 09:06 #214633

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Учесници не гласаат :)


И бај д веј името ни е беј Ј...МАТЕА....фала и на сите што гласате за нас да не стискам на секого благодарам :P
Последна промена: 25 Сеп 2012 16:22 by Big Sister. Причина: не смее да гласа
The administrator has disabled public write access.

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 09:58 #214649

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
На учесниците не им е дозволено да гласаат :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 16:23 #214722

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Сменето е презимето
Учесниците не гласаат
а гласањето трае до петок
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 25 Сеп 2012 17:24 #214733

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Teska zadaca bogami
:love:

eve vaka od mene
6 za kakackata na Katerina
5 za fackata na Zoka
4 za devojceto so sesirceto vangla na mamaVesna
3 za Milence na Prasence
2 za damata so cigarce na Sanja
1 za raspeaniot orkestar na Bliznaci

:srekno:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 25 Сеп 2012 17:26 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 26 Сеп 2012 01:35 #214773

 • Mamita
 • Mamita's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 277
 • Карма: 1
Уффф многу не благодарно, ама еве и од мене гласови


6 - Матеа
5 - Ана на Зока
4 - Ана на Сања
3 - Милена
2 - Александра
1 - Александар и Анастасија

:srekno:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 29 Сеп 2012 10:16 #215547

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Еве ги резултатите - победник е Матеа (катерина81)
:foryou:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 29 Сеп 2012 10:17 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, ivi, Fairy, Зока and this user have 1 others thankyou

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 29 Сеп 2012 10:17 #215548

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Останатите имаат ваков редослед

1. Ана - Zoka = 52
2. Александра - MamaVesna23 =36
3. Mилена – Prasence i Ана - Sanja = 31
4. Александар и Анастарсија - Bliznaci =22
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, BLIZNACI, Зока

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 29 Сеп 2012 10:21 #215549

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Cestitki za pobednickata stvarno e :srce: :oblace: jas posto nikako ne mozev da se odlucam kako da glasam ne izglasav site decinja se slatki i interesni :oblace:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Марфи

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 29 Сеп 2012 15:28 #215572

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
bravo lepotice, stvarno si mnogu slatka :*
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Марфи

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 30 Сеп 2012 17:18 #215729

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Аууу фала ви женски за гласовите :cvet: :foryou: ......инаку у меѓувреме тенџерето го заменивме со нокширче и шат-пат од ѓутуре ќе направи нешто,ама битно седи нека се запознаат еден со друг :)

А за награда сум добивала влез во тој подфорумот јас така разбрав нели? :aham: :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Слики за избор на најлуда фотка 03 Окт 2012 08:58 #216118

 • ivi
 • ivi's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 715
 • Thank you received: 423
 • Карма: 1
Јас касно видов за изборов,ама како и да е срцка е Матеа,стварно најдобрата фотка победила :)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.