Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Избор на најлуда фотка!

Избор на најлуда фотка! 14 Сеп 2012 16:00 #213442

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Одамна не сме имале избори! :what:

Ајде - бираме најлуда (најсмешна) фотка!
Не е битна темата, туку детето-децата да се во што пооткачена ситуација!

Праќајте слики од вашите дечиња не постари од 6 месеци
Фотографиите да не се поголеми од 640х480
Да бидат со добар квалитет

Праќајте на адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. до недела.

Прашања и инфо овде.

И запомнете - ова е само за да се забавуваме!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 15 Сеп 2012 15:09 #213551

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Малку време е до оваа недела. Ќе пролонгираме до следната :kez:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 19 Сеп 2012 14:10 #213912

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
vazi ova uste?? sega vidov jas, ke pratam edna koga bevme malecki :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 01:37 #213953

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2981
 • Thank you received: 1371
 • Карма: 60
Big Sister wrote:
Праќајте слики од вашите дечиња не постари од 6 месеци

Prasence, zavisi kolku ste bile malecki, se nadevam nema da gi prekrsis pravilata na igrata.
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 06:35 #214010

 • MamaMaja
 • MamaMaja's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Just one happy mum
 • Теми: 915
 • Thank you received: 483
 • Карма: 8
Big Sister wrote:

Праќајте слики од вашите дечиња не постари од 6 месеци


И запомнете - ова е само за да се забавуваме!

Ako e samo za zabava zosto e bitno fotkata da ne bide poistara od 6 meseci?
Ne e izvod :muahaha: :muahaha:
Сонцето 28.05.1993
Месечината 06.08.1997
Ѕвездичката 28.11.2007
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Cize

Ре: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 06:58 #214017

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1245
 • Thank you received: 868
 • Карма: 5
Офффф колку сум бе....пред некој ден го прочитав и си викам...де бреее до 6 месеци..па што откачено може да направи бебе од 6 месеци, само што научило да седи :tupco:
Дур укопчам.....уффф сум отупела седејќи дома.....ај да прошњурам и јас тогаш :laugh:
Последна промена: 20 Сеп 2012 06:58 by Марфи.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Синоличка

Ре: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 08:44 #214039

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
MamaMaja wrote:
Big Sister wrote:

Праќајте слики од вашите дечиња не постари од 6 месеци


И запомнете - ова е само за да се забавуваме!

Ako e samo za zabava zosto e bitno fotkata da ne bide poistara od 6 meseci?
Ne e izvod :muahaha: :muahaha:

Za INAT :muahaha: :muahaha:

pa ako nekoj mi prati slika od bebe, a ima dete koe veke napolnilo 3-4 i poveke godini, ne ja gledam smislata na taa fotka.

Dobro de i da e godina dena stara, nema da pravime problem...
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 20 Сеп 2012 08:56 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Re: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 09:00 #214045

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
Ima li odredeno do kolku godini treba da bidat decata ?
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Ре: Re: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 09:03 #214046

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
ne, nema odredena vozrast.
igrava e za site nasi clenovi.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: TIFANI

Ре: Re: Избор на најлуда фотка! 20 Сеп 2012 18:59 #214096

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Zoka, сликите се праќаат на меил, како што е објаснето во првиот пост :)
Those who criticize our generation forget who raised it.
Последна промена: 20 Сеп 2012 19:00 by Annabel Lee.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Re: Избор на најлуда фотка! 21 Сеп 2012 02:34 #214111

 • Зока
 • Зока's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 626
 • Thank you received: 288
 • Карма: 3
Ете сум го испуштила тоа. Ајде избришете го постов :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 22 Сеп 2012 16:55 #214313

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
Emilija wrote:
Big Sister wrote:
Праќајте слики од вашите дечиња не постари од 6 месеци

Prasence, zavisi kolku ste bile malecki, se nadevam nema da gi prekrsis pravilata na igrata.
:hahaha: jas sfativ da ne bide postaro deteto od 6 meseci......prativ :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на најлуда фотка! 24 Сеп 2012 04:00 #214414

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Големо извинување до сите поради доцнењето на стартот на изборот.
Требаше вчера да ги објавам фотографиите, но поради оправдани причини не бев во можност.

До вечер ќе биде средено.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.