Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Слики за летни лудории

Слики за летни лудории 31 Авг 2011 17:03 #151398

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Еве ги учесниците

1. Методија2. Матеј3. Никола4. Душица5. Борјан и Марија6. АнаИмињата на мајките - не се важни, иако верувам ги препознавате дечињата :laugh:

Гласањето е со поени од 1 - 6.
Гласаат сите, освен учесниците.
Се гласа до недела, кога ќе ја имаме фотката која собра најмногу гласови.
Инаку сите дечиња кои учествуваат веќе се победници и се најубави

:srce:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Frogy, Fairy

Ре: Слики за летни лудории 31 Авг 2011 17:06 #151400

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Јас прва ке гласам,сите дечиња се најубави :love: :love:

6-Ана
5-Борјан и Марија
4-Никола
3-Душица
2-Методија
1-Матеј

:srce: :love: :srce: :love:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 31 Авг 2011 17:12 #151403

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2918
 • Thank you received: 1734
 • Карма: 100
6-Ана
5-Борјан и Марија
4-Матеј
3-Методија
2-Никола
1-Душица

Ako veke mora da se rangira ...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 31 Авг 2011 20:20 #151432

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Иако сите се преслатки :love: мора да се дадат поени :poimnemam:
Па нека биде вака
Ана - 6
Душица - 5
Борјан и Марија - 4
Матеј - 3
Никола - 2
Методија - 1

Бацки за сите :love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 02:17 #151442

 • lela
 • lela's Avatar
 • Offline
 • junior
 • BOG CE UVJEK SVAKOM DATI;SAMO TREBA VJEROVATI...
 • Теми: 549
 • Thank you received: 222
 • Карма: 12
Site decinja se prekrasni i zasluzuvaat 10 no mora da se glasa
6-Borjan i Marija
5-Ana
4-Metodija
3-Nikola
2-Dusica
1-Matej
i tako bi točkica, iz točkice naraste graškić, iz graškića oraščić, iz oraščića kruškica, iz kruškice dunjica, iz dunjice lubenica, a iz lubenice naša mala bebica :love:

...http://
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 03:36 #151464

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Поздрав до сите дечиња, навистина се прекрасни :srce:


6-Ана
5-Борјан и Марија
4-Никола
3-Душица
2-Матеј
1-Методија
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 04:38 #151481

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
6-Ана
5-Борјан и Марија
4-Матеј
3-Душица
2-Методија
1-Никола

:love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 04:49 #151483

 • Cize
 • Cize's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Mama_i_Martin undercover
 • Теми: 773
 • Thank you received: 742
 • Карма: 12
Наздравје одмор :kiss:

6-Методија
5-Борјан и Марија
4-Ана
3-Матеј
2-Душица
1-Никола
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 05:02 #151486

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
Site se preslatki :srce:

6- Dusica
5- Ana
4- Nikola
3- Matej
2-Borjan i Marija
1- Metodija
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 07:22 #151542

 • mamaAnita
 • mamaAnita's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 828
 • Thank you received: 572
 • Карма: 9
Сите се срцки мрцки

6-Ана
5-Методија
4-Матеј
3-Борјан и Марија
2-Душица
1-Никола
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 13:24 #151639

 • Mirka
 • Mirka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1447
 • Thank you received: 553
 • Карма: 6
6-Matej
5-Ana
4-Borjan i Marija
3-Dusica
2-Metodija
1-Nikola
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 01 Сеп 2011 18:02 #151666

 • Elijana
 • Elijana's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1717
 • Thank you received: 350
 • Карма: 12
6-Borjan i Marija
5-Ana
4-Dusica
3.Nikola
2.Matej
1.Metodija


Среќата е единствена работа која се множи кога се дели :-)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 02 Сеп 2011 02:11 #151691

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Борјан и Марија - 6
Никола - 5
Матеј - 4
Методија - 3
Душица - 2
Ана - 1

:love: :love: :love: :love: :love: :love:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Последна промена: 02 Сеп 2011 02:11 by Kinky.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 02 Сеп 2011 12:52 #151839

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
6 Ана
5 Борјан и Марија
4 Душица
3 Методија
2 Матеј
1 Никола

Сите се преубави :love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Marge, Fairy, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 04 Сеп 2011 17:07 #152228

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Еве ги резултатите од гласањето:

Ana - 67
Borjan i Marija - 61
Dusica - 40
Matej - 39
Metodija - 34
Nikola - 32

Победничка ни е АНА :srce:Честиткиии и мама да части во кафанче :zelen:

A на другите им благодариме за учеството и што ни го разубавеа и развеселија изборот.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 04 Сеп 2011 17:12 by Big Sister.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Marge, Kuklicka

Ре: Слики за летни лудории 04 Сеп 2011 19:27 #152269

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Лелееее, победила мојата манекенка :love:

Фала ви на сите што гласаа за мојата Ана, макар што изборот беше тежок, сите деца беа преубави и сите се победници! :guskanje:

Ајде да зготвам нешто, па ќе ве почастам во кафанчето! ;)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Frenky, Kuklicka, Ананда

Ре: Слики за летни лудории 18 Ное 2011 14:54 #165477

 • ruzicka
 • ruzicka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 48
 • Thank you received: 37
 • Карма: 0
Иако веќе е поминат изборот за мис ;) ;) јас гласам за Душица. Права душичка е. Сакам да ја :cmok:
Еве го нашето бебе, сега има
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Kuklicka

Најново на форумот

 • No posts to display.