Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Летни лудории

Летни лудории 23 Авг 2011 15:29 #149793

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Предизборната кампања почнува :hahaha:

Бираме најубава фотка од летните лудории на нашите дечиња. Битно да е снимена во текот на летово. Не е битно дали е на плажа, планина, дома, во базенче и тн.... Значи како се забавуваа и лудуваа најмалите во текот на ова лето

Правила

- Да се сликите од ова лето
- Сликите да не се поголеми од 640х480
- Не е битно дали на сликата е само вашето дете(деца) или не, но сепак да биде јасно видливо, да не е тоа во некое ќоше, а други деца централно на фотографијата
- Праќајте ги сликите до сабота, за во недела да ги закачиме

маил- Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Прашања - ОВДЕ во темава
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 23 Авг 2011 15:29 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Летни лудории 24 Авг 2011 16:58 #150057

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Стигнаа фотографиите од Мама Ане и Кукличка
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Kuklicka

Ре: Летни лудории 25 Авг 2011 14:56 #150239

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Тука е и од МонаЛиза
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Fairy

Ре: Летни лудории 26 Авг 2011 16:53 #150466

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Ни стигна сликата од Сања
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge

Ре: Летни лудории 28 Авг 2011 15:16 #150748

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Ќе го пролонгираме терминот до вторник навечер. Ајде испратете фотки. Ова е само за забава.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Летни лудории 31 Авг 2011 09:27 #151339

 • Sara
 • Sara's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Растеме и беснееме
 • Теми: 474
 • Thank you received: 185
 • Карма: 9
Примате уште фотки? :P
Темата е заклучена.

Ре: Летни лудории 31 Авг 2011 13:20 #151376

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Примаме, примаме :laugh:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Sara

Најново на форумот

 • No posts to display.