Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Априлилилииии!

Априлилилииии! 11 Апр 2011 22:39 #129617

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Или бираме најинтересна првоаприлска маска. :laugh:

Праќајте слики од вашите дечиња сликани на овогодинешниот маскенбал за први април.
Фотографиите да не се поголеми од 640х480
Да се од оваа година
Да бидат со добар квалитет

праќајте на адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. до недела.

прашања и инфо овде.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 09 Јун 2011 15:45 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилииииииии! 13 Апр 2011 13:09 #130039

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Prateno, se nadevam se e OK :)
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилииииииии! 13 Апр 2011 13:45 #130048

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Стигнаа од МонаЛиса и Унна :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилиии! 14 Апр 2011 21:54 #130367

 • BLIZNACI
 • BLIZNACI's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 65
 • Thank you received: 66
 • Карма: 1
Isprativ slikicka se nadevam deka e vo red.Pozz
Последна промена: 07 Јун 2011 13:01 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилииииииии! 14 Апр 2011 22:31 #130375

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Стигната е :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилииииииии! 16 Апр 2011 04:12 #130660

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Ајде праќајте фотографии до недела.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Ре: Априлилилииииииии! 22 Апр 2011 14:07 #131751

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Честитки и бакнежи за победникот, најубавиот гусар Никола! :srce: :love:

Сите петорица се срциња! :cmok:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Најново на форумот

 • No posts to display.