Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Правила во овој подфорум

Правила во овој подфорум 16 Јан 2014 09:11 #247964

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
Во овој подфорум можете да пишете своја исповест без при тоа да се открие вашиот идентитет. Значи никој нема да знае (ниту администраторите) кој ја пишал пораката.
Во полето каде ги пишува податоците за членот ќе стои - Анонимен.
За да нема забуни, додека го пишам овој пост исклучена е можноста да се пишува анонимно, за да се знае кои се правилата. А потоа ќе биде активирана и нема да се менува.

Сепак сето ова не значи дека ќе бидат дозволени навреди кон било кого или безобразни постови. Исто нема да е дозволено и да се открива туѓ идендитет, да се објавуваат туѓи тајни без негова дозвола, да се провоцираат и повикуваат јавно членовите. Само таквите постови ќе бидат модерирани т.е бришени.

Можете да отворате и теми - на пример едни за сериозни исповеди, други за смешни, трети за некои тажни, па тема за дневни исповеди....и тн. се‘ е оставено на вас.
Можете да пишете исповед од една реченица или пак поголем текст. Зависи од вашето расположение.
ВНИМАНИЕPart of the message is hidden for the guests. Please log in or register to see it.
Повелете!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 16 Јан 2014 14:15 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Правила во овој подфорум 23 Јан 2014 09:43 #248180

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
Уште ова - во овој форум не може да отворате теми за било кој друг подфорум и потоа да барате да се преместат и да ви одговараат членовите.
конкретно - тема за витаминот Б беше префрлена во Здравје на деца. Истата е избришана бидејќи анонимно пишување е дозволено само во овој подфорум.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 23 Јан 2014 09:44 by Big Sister.
Темата е заклучена.

Ре: Правила во овој подфорум 24 Мар 2014 15:52 #249408

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7860
 • Thank you received: 5646
Не се дозволени инкриминирачки и вознемирувачки содржини!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.