Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Желба за членот над тебе

Ре: Желба за членот над тебе 17 Ное 2011 20:55 #165352

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Една сестричка за Димитар,што побрзо :zelen: :love:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 05:53 #165382

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Da gi stopi kg kako pesna, a potoa da napravi 10 cokoladni torti i da ne kaci ni 0,1 kg :kiss:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frogy

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 05:55 #165384

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
MOjata zelba za Bubbi e da i se ispolni nejzinata najposakuvana zelba a koja i e samata si znae.:love:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 05:57 #165386

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Мојата желба за Слаѓана -елена е да има прекрасен викенд ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 06:34 #165393

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Vetmedvesna da ima lesen i ubav raboten den :OK:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: vetmedvesna

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 06:42 #165399

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Elka da e :trudna: i toa bliznacinja :love:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Желба за членот над тебе 18 Ное 2011 14:21 #165469

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
На Слаѓана-Елена и посакувам многу сонце викендов за да и биде уште попрекрасен :)
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Желба за членот над тебе 22 Ное 2011 17:32 #165983

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
butterfly87 da bide radosna i raspeana cel den
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87

Ре: Желба за членот над тебе 23 Ное 2011 04:57 #166026

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Srculence da ni se pridruzi vo trudnockoto kafance sto pobrzo :srce: :trudna:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: srculence

Ре: Желба за членот над тебе 23 Ное 2011 11:16 #166069

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Roze da ne se popravi poveke od 10kg vo cela bremenost :hahaha:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Roze

Ре: Желба за членот над тебе 24 Ное 2011 13:01 #166204

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
:muahaha: :muahaha: :OK:

Slage na Elena da i podari edno prekrasno bratce :):srce:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Желба за членот над тебе 24 Ное 2011 19:10 #166261

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Розе да си гушка бебуш :srce:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Roze

Ре: Желба за членот над тебе 26 Ное 2011 02:44 #166452

 • Elenika
 • Elenika's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 398
 • Thank you received: 552
 • Карма: 0
Клаудија да ми биде сваќа :muahaha:
Петлето 23.06.2008
Коковчето 18.08.2011
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Желба за членот над тебе 26 Ное 2011 04:32 #166461

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Elenika da stane zumba instruktor :P
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elenika

Ре: Желба за членот над тебе 26 Ное 2011 06:46 #166466

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Macika ti posakuvam NAPREDOK vo sekoe pole, neizmerna sreka i samo solzi radosnici!!!:love:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Желба за членот над тебе 26 Ное 2011 10:38 #166499

 • Elenika
 • Elenika's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 398
 • Thank you received: 552
 • Карма: 0
Bubbi ti posakuvam vo septemvri 2012 godina da i rodis bratce na Petra :love:
Петлето 23.06.2008
Коковчето 18.08.2011
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Желба за членот над тебе 26 Ное 2011 20:04 #166625

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
Elenika da dobie na loto
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elenika

Ре: Желба за членот над тебе 27 Ное 2011 06:23 #166664

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
... i pola pari da i gi dade na Srculence :OK:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Желба за членот над тебе 17 Дек 2011 15:37 #171517

 • bilni
 • bilni's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 200
 • Thank you received: 122
 • Карма: 0
lesen poragaj da imas roze
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.