Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што мислиш за членот над тебе?

Re: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 08:23 #216451

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
Prekrasna mamicka na edno umno angelce koe mnogu brgu ja nauci tablicata
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 10:55 #216495

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Жена што не ја држи место. Час вамо , час тамо. ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 14:31 #216516

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Домаќинка вредна :P
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 17:15 #216533

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Супер Бабичка.......хахахахаха.........
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 06 Окт 2012 02:03 #216548

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Jaooooooo palestinac hahaha nemas popametna rabota :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 06 Окт 2012 03:09 #216554

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Trudno zence vo potraga po laptop. :rofl:
The administrator has disabled public write access.

Re: Ре: Што мислиш за членот над тебе? 06 Окт 2012 14:15 #216612

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
macika wrote:
Жена што не ја држи место. Час вамо , час тамо. ;)

Macika samo da znaes kako ne nasmea so mm.Samo sto mu kazuvav na mm deka ne e loso da se prosetam do MK na edna nedela,pa za Nova godina pak da si dojdam,pa posle za 8 mi Mart.I toj mi vika pa tebe ic ne ti se sedi na edno mesto.I uste koga mu go procitav ova se nasmea i vika eve gledas deka sum vo pravoAmbiciozna zena,ja ima na sekoja tema...mnogu saka ljubicici ;)
You make me happy
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 06 Окт 2012 17:51 #216630

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Мислам дека прави добри појадоци.....затоа и на филм ја имаше......Појадок кај........неа
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 07 Окт 2012 18:17 #216727

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
mnogu ja saka igricava :D
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 02:43 #216743

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Мамичка на идна забарка и фризерка....2 во 1 :laugh:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: prasence

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 02:58 #216744

 • Mamita
 • Mamita's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 277
 • Карма: 1
Ќе посака никогаш да не ги купеше батериите од Карфур :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 08:15 #216790

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Deka ke bide prekrasna mamicka i mnogu ke go razgaluva svojot princ koj sega ja klocka vo mese :oblace:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mamita

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 08:21 #216794

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Mislam deka e mnooogu mila i drustvena :oblace:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 10:03 #216810

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Многу ме израдува кога објави дека ќе има бебуш :srce:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Nebo

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 10:29 #216814

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Наставничка за која мечтаат најмногу мајки од форумов. :flert:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 10:34 #216816

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Мислам дека е позитивна и борбена. Сега за сега има изгледи да се гледаме во истиот школски двор од следната година...
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 10:35 #216817

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
ZeMska sto denes se cuvstvuva fino :)


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Annabel Lee

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 12:03 #216830

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
cuvstvtelna i mila
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 12:18 #216832

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Prasence e zence bez vlakna na jazikot. Sekogas otvoreno, jasno i glasno kazuva sto misli. :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 13:44 #216834

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Krivo i e deka dukanite od CM ne se vo GTC, t.e. do gazot :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 13:52 #216836

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
форумски зависник...кога успеа да дојде дома и да се укључи :zelen:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 08 Окт 2012 13:59 #216837

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
I go pustam CD-to No.1 na Damjana. piratsko :)

Luta zenska, expert za parkiranje :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 09 Окт 2012 07:24 #216931

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
И течат лиги кога некој ќе и спомне сендвич од 7-ца :drol:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 09 Окт 2012 11:03 #216963

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
zabavna mamicka na dve maloletni decinja :D
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 09 Окт 2012 12:13 #216979

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
malku trudnicka i zabavna mamicka. ;)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.