Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Што мислиш за членот над тебе?

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 05:30 #215314

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
molly mi e mnogu drag lik od forumov, sakam da citam nejzini postovi, opasna e :D
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Molly

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 06:27 #215334

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
prasence e majka koja deteto ke si go zapise vo klasicna nastava dogodina. :aham:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: prasence

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 06:46 #215339

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Мацика е лик што стално знае да ме насмее со некои коментари еве и со погорниов, опасна женска што на ум то на друм, а сум ја проценила како човек со големо срце и душа. И понекад става црвен лак и тоа траен :muahaha:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 07:36 #215356

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Za bubamara mislam deka e prekrasna majka a sega i preekrasna trudnica :flert:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bubamara

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 07:40 #215358

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Si mislam - kako ne mi e komsivka, pa da mi "frli" nekoja tegla zimnica :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge, Mami-Anje

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 08:05 #215364

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Damjana e nedomakinka oti ne pravi zimnica i ceka drug da i donese. :P
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Thatcher

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 18:49 #215463

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Мислам дека аватаров од пчеличката Маја е оптичка варка........алудира на вредна личност....всушност оваа над мене е многу мрзлива..........
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 18:57 #215469

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
uplav fativ, od kaj se pojavi, strasen si :D
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 18:59 #215470

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
не знам што да мислам за членот над мене кога сама си избрала ник...Прасенце......
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 28 Сеп 2012 19:52 #215483

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Mislam deka Palestinec e od Palestina :hahaha:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:18 #215621

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
ne i se ceka za treto, samo napred mamicke :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:36 #215630

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
deka edvaj ceka da si se porodi i da si gi vidi dvete decinja zaedno :oblace: :jupi:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:38 #215632

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Грижлива мајка, вредна домаќинка, голема пријателка :srce:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:41 #215634

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Тазе невеста која има ист стил на облекување како свекрвата. :rofl:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:47 #215639

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Мацика, ме зезаш? :ljutko: Да не се разбереме погрешно, свекрва ми е модерна, а мојата маичка беше потесна и за по дома :kez:

Мацика - шегаџивка со тапија :kez:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:50 #215642

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Оваа штом се пишува Независна....сака да биде тоа...а уствари е многу зависна од Нешто...од Некого...она си знае поубаво............
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:52 #215644

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
osamen i tazen.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bubamara, butterfly87

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 29 Сеп 2012 18:54 #215646

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Vedra sekogas nasmeana i so mnogu humor vo nea


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 03 Окт 2012 17:48 #216181

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Катастрофа.........хихихихихихихи
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 03 Окт 2012 18:07 #216190

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Oчаен лик :blink:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 03 Окт 2012 18:09 #216191

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
vesela, druzeljubiva, obozavam da ja citam i ja pozdravuvam :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 04 Окт 2012 07:10 #216272

 • Палестинец
 • Палестинец's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 34
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Абе....Прасенце......хиихихихиихихи.................
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 04 Окт 2012 12:04 #216304

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Komicen lik auuuuu :trac: :hahaha: obozavam da gi citam negovite komentari :zid:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 04:09 #216384

 • Vasidora
 • Vasidora's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1178
 • Thank you received: 400
 • Карма: 43
Душичка....
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Што мислиш за членот над тебе? 05 Окт 2012 04:40 #216394

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
fina , druzeljubiva i mislam deka e sramezliva :P
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.