Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Погоди на кој член мислам!

Ре: Погоди на кој член мислам! 11 Дек 2010 04:29 #86502

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
twins
денес и е роденден?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 11 Дек 2010 04:41 #86516

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
DijanaP wrote:
twins
:ne: Мислев на Jema

Дамјана

Мајка на на едно сонце - Михаил, има светлечка елка на аватарот и вчера лумпувала со другарките! :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 11 Дек 2010 04:59 #86555

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
Џена
Има марсовец на аватар?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 13 Дек 2010 03:29 #87610

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Кој друг ако не е нашата Анабел :srce:

Никот и е кукла која сите дечиња ја сакаат за себе?
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 13 Дек 2010 03:34 #87616

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
Барби
многу сака благо да јаде, има уникатно презиме, а по професија носи бел мантил?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 13 Дек 2010 03:43 #87637

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Dr. Lide Pazdrijan

Драга пријателка, која постојано е активна во ичекувалките. Ако не е она, ке заборавиме на нив.
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 13 Дек 2010 03:46 #87644

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
ЕцкаГј
нејзиниот ник е името и градот во кој живее?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 19 Јан 2011 20:33 #103260

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
draganaskopje
Аватарот и е со луда мачка и чита книги како луда :) :cmok:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Ананда

Ре: Погоди на кој член мислам! 19 Јан 2011 20:59 #103265

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Ananda :srce:

Najaktivna vo svadbarskite temi a malecka e da se mazi ;)
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 17 Фев 2011 23:43 #114043

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
DijanaP... ама веќе ни ја нема тука :(
Не е веќе глобален модератор, ама останува лаФчина во срце! Мноооогу добар другар :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 00:02 #114048

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
ZZ?

Ima tri decinja, kerkicka i dve maski, ja nema vo posledno vreme mnogu, nickot i e ustvari imeto, i e supermoderator :*
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 00:07 #114051

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Ти погоди...да видиме дали сега ќе погодам јас...Емилија????
Ни го отвори исчекувањето овој месец..и Богами многу труднички изникнаа :girlpink:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 00:36 #114061

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Мама Ане :)

и ти погоди :)

Тазе студентка? :))))
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 00:54 #114068

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Kinky???
Една од помладите модераторки тука (ако не и најмлада) и беше на жешкото столче во играта Сам/а против сите.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 01:02 #114072

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Ана Моли :)

Има аватар со пчеличката Маја, активна беше на темата за колку децата брзо растат ментално...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 18 Фев 2011 01:08 #114075

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Мацика :love:

Оваа женска ја обожавам колку е искрена...и сите се плашат да не ги фати со прашањана на жешкото столче :laugh: П.С. Таа веќе беше во играта и не искористи ниеден џокер, а прашањата и беа богами...доста тешки :roll:
Последна промена: 18 Фев 2011 01:09 by Ананда.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 31 Мар 2011 19:17 #127109

 • sole
 • sole's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1357
 • Thank you received: 218
 • Карма: 37
мама Васе

таа е најуспешна УН диеталка и едвај чека да оди на вежбанац.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 01 Апр 2011 00:18 #127161

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Мајсииииииииии :love:
Има две бубамари на аватарот :) Таа е поголемата сестра..Понекогаш е строга :unsure: ама има гооооолемо срце :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 01 Апр 2011 00:53 #127178

 • D-r Lidija Pazdrijan
 • D-r Lidija Pazdrijan's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 769
 • Thank you received: 402
 • Карма: 28
Анкаааа:laugh: :laugh:
Ха,ха...ме дружи во монотоната Аткинс диета,а никот и е долги и интригирачки:)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 03 Апр 2011 22:46 #127676

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Авантуристка :)

Мајка е на две близначиња (девојчиња), обожава забавни игри, ја интересираат рецепти и задоволство и' е да готви :love:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 21 Мај 2011 04:16 #137144

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
twins

Идна мама, се разбира во музика и живее во Бардовци?
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Погоди на кој член мислам! 22 Мај 2011 03:38 #137291

 • Elijana
 • Elijana's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1717
 • Thank you received: 350
 • Карма: 12
Клаудија ;)

Мајка е на Мацката и Мангупот и секое утро во кафанчето не служи со свежо кафенце :love:


Среќата е единствена работа која се множи кога се дели :-)
Последна промена: 22 Мај 2011 03:39 by Elijana.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Helix

Ре: Погоди на кој член мислам! 22 Мај 2011 12:28 #137298

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Mama Ane :srce:

Najdobriot rabotodavec vo Makedonija i posiroko :fijuk:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Погоди на кој член мислам! 22 Мај 2011 13:13 #137308

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Yarre B)

Momentalno e chlen na mesecot, taze mamichka. Znae da vapca preubavi Veligdenski jajca. :jupi:
Последна промена: 22 Мај 2011 13:14 by Helix.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Погоди на кој член мислам! 22 Мај 2011 13:46 #137309

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2792
 • Thank you received: 645
 • Карма: 26
Фроги :P

Таа е Гарфилд кој секогаш ме засмејува , исто така многу ја нервира шефот зашто и дава малку одмор :kamsik:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 22 Мај 2011 13:46 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот