Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Комплимент за членот по тебе!

Ре: Комплимент за членот по тебе! 25 Фев 2012 16:26 #184216

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
do pred nekoj den ne piev ama pocnav :)
CPM ima mnogu ubava kosa


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 25 Фев 2012 17:01 #184222

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Не за долго :zelen: и се спремам да ја фарбам некако,ама како?

ЧПМ има долги нозе.
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 27 Фев 2012 04:45 #184370

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Не баш :hahaha:

ЧПМ е амбициозна и упорна личност ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 04 Мар 2012 08:07 #185880

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Благодариме Весна :hug:
ЧПМ има преубава насмевка и бели заби :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 05 Мар 2012 18:36 #186258

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Ти благодарам Ананда :love:

ЧПМ е личност која секогаш реално гледа на работите.
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 05 Мар 2012 18:40 #186260

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Во последно време плус со малку повеке оптимизам,ама сепак реално.

ЧПМ има скоро совршено тело :da:
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 14 Мар 2012 13:49 #188467

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Аха, како одминуваат неделиве се посовршено и посовршено :zelen:

ЧПМ преубаво средени ноктиња.
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 14 Мар 2012 16:27 #188492

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Па дека баш ми се преубаво средени :unsure: 9некогаш да, некогаш не).

ЧПМ има у план да излезе со друштво и лудо да си помине :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 13 Јун 2012 01:45 #203190

 • Станчева
 • Станчева's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • легач...
 • Теми: 250
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Па не, стагнираме со журкиве. Се галиме со мешето сега. Ама послееее.... ееее како се спремам уште сега!

Членот после мене сака да е во центарот на вниманието, СЕКОГАШ!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 02:40 #204447

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Врска нема!
ЧПМ има нога ола лааааа....боли глава
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 02:42 #204450

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Еве јас :flert:

ЧПМ обожава море и плажа
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 02:47 #204453

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
ja jaaaa :majsi:


CPM mnogu saka da patuva
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 02:52 #204459

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Може одма да тргнеме? Не прашувам каде.
ЧПМ дома има мнооооогу убаво црвено.............
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...ренде!
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 02:56 #204464

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
ja ja sum taa :hi5:


CPM obozava visoki stikli i crni corapi......
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 03:35 #204476

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Аха, обожавам, а тек да ме видиш како одам на нив :tupco: Тоа морам на лице место да ти демонстрирам.

Кога сме веќе кај чорапите, ЧПМ сака подвезици
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 21 Јун 2012 13:42 #204640

 • Станчева
 • Станчева's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • легач...
 • Теми: 250
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Да, сакам, ама би било уште поубаво да сум згодничка и да не се смеам и јас и мм :laugh:

ЧПМ како мал ѕиркал низ клучалки по другите соби....
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 01:20 #204681

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Редовно :laugh:

ЧПМ синоќа имал секс со партнерот :sex2:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 12:08 #204863

 • Станчева
 • Станчева's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • легач...
 • Теми: 250
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Статива, за малку гол :rofl:

ЧПМ редовно го следи Европското Првенство во фудбал!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 12:49 #204874

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Следи собира сликички менува сликички пред Порта Македонија. :P

ЧПМ е најсекси жена на форумот. ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 16:49 #204887

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
:cica:

:jupi:


nemam zborovi so koi mozam da se pofalam, samo ne znam so da istaknam pobrzo :muahaha:
CPM ima najubavi oci
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 17:59 #204905

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
:trep: sade ubavina mi se :kez:

CPM e poznata licnost
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Јун 2012 18:00 #204906

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
popularna na ulica, site babi me sakaat :majsi:

CPM ima sarena cipkana tanga :opaa:
trtlata na mamika
Последна промена: 22 Јун 2012 18:01 by Majsi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Јун 2012 04:47 #204945

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
:opaa: ne kazuvam boja :roll:

CPM bila izbrana za miss pred 5 godini
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Јун 2012 05:24 #204957

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Тоа беше лани.

ЧПМ има најубав желудник :tupco: :krsti:
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Јун 2012 05:28 #204960

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Кај ме најде,најубав со киселини :tupco:
ЧПМ има долги нозе и обожава миниќ! :aham:
Последна промена: 23 Јун 2012 05:28 by eleonora.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.