Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Комплимент за членот по тебе!

Ре: Комплимент за членот по тебе! 20 Јан 2011 02:35 #103392

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
ЧПМ е најдобра мајка

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Ананда

Ре: Комплимент за членот по тебе! 20 Јан 2011 16:40 #103768

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Чоколатце срце си :hug: :cmok:
ЧПМ е верен пријател и некој на кој можеш во секое време да му се обратиш за помош :love:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Комплимент за членот по тебе! 19 Фев 2012 17:16 #182115

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Паааааааааааааааааааааааааааааааааа... :unsure:

Хехе, се шалам. Да, многу сум лојална, особено кон најблиските. Се‘ сум спремна да направам. :da:

ЧПМ има 41 година и работи во менувачница. :skok:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Комплимент за членот по тебе! 19 Фев 2012 17:26 #182118

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
Ееееееее, па ова и не е некој комплимент. Да кажеше згодна, паметна, ваква- таква, па да се порадува човек.


ЧПМ има IQ колку што е висок.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 19 Фев 2012 18:01 #182140

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Каков морМон сум, сеа видов дека требало комплимент да биде. :zid: Тоа интуитивно, знаев дека ти ќе пишеш, па затоа. :zelen:

Сеа за твојов комплимент, фала многу, ама кепец сум. :hahaha:

ЧПМ има нозе како газела. :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 19 Фев 2012 18:26 #182146

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Pa ne znam dali bas kako gazela :poimnemam:

CPM e strasno samouverena licnost.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 06:34 #182962

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
Па, многу луѓе така ми викаат :zelen:


Анџелина Џоли може канти вода да ти носи.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 06:37 #182968

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 902
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Па може,има понабилдани мускули :hahaha:
ЧПМ има нај убава насмевка!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 11:40 #183208

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Па.имав,пред да почнам да ги вадам забиве :hahaha:
ЧПМ има става-боли глава!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 12:07 #183224

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Pa imav pred edno 2-3 godini :poimnemam:

CPM e mnogu kreativna licnost
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 17:15 #183283

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 902
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Sum :)
CPM ima neverojatna harizma!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 18:07 #183290

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Pa, taka mi vikaat :poimnemam:

CPM obozava priroda!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 22 Фев 2012 21:22 #183310

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
moze da se kaze deka obozavam priroda :)
CPM e mnogu sexy


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 03:31 #183332

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 902
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Бев,ама нешто во последно време не ми и де од рака :unsure:
ЧПМ има неверојатна срека во животот.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 07:32 #183427

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 829
 • Thank you received: 515
 • Карма: 0
Па дека добивам седмици на лото и не баш, ама во граници на нормала може да се каже.

ЧПМ секогаш кога излегува од дома е скоцкана од глава до пети.
[link=http://lilypie.com] [/link]
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 07:48 #183448

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Не секогаш.

ЧПМ е одличен шофер ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 08:28 #183488

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 902
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Немам дозвола :zelen:
Чпм има прекрасни очи :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 08:31 #183493

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
E toa imam :fijuk: :da:

CPM e zadovolna od svojot segasen zivot i nisto ne bi menuvala :)
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 23 Фев 2012 12:54 #183661

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Тотално неточно :ne:
ЧПМ сака да ослабне(полека,има место за сите):muahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 24 Фев 2012 06:20 #183834

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Сакам да ослабнам, но и да продолжам да си уживам во храната :poimnemam:

ЧПМ прекрасно пее :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 24 Фев 2012 08:26 #183905

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Да, во себе :rofl:

ЧПМ води љубов 4 пати неделно.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 24 Фев 2012 09:41 #183943

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
али месечно? :hahaha:
ЧПМ сака многу да јаде благоо
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 25 Фев 2012 10:37 #184085

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 902
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Обожавам да јадам се!!!Посебно нешто блашко.
ЧПМ има убава гардероба.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 25 Фев 2012 13:19 #184163

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
Аха, све марка до марка

ЧПМ збори четири јазика: српски, хрватски, босански и црногорски.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Комплимент за членот по тебе! 25 Фев 2012 14:42 #184204

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
тука-негде,како мала само српски знаев,македонски не :da:

ЧПМ не пие кафе
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот