Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Излажи нешто за членот над тебе!

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2011 12:56 #173362

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Mami Anje ke mi podari paketce za NG ;)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2011 13:42 #173366

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Roze mi kupila poklon od Germanija :jupi:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Roze

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 09 Јан 2012 13:17 #174414

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Мами Ање ми сплела комплет капче и калци, ама дури на пролет ќе ми ги прати
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 19 Фев 2012 17:08 #182109

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Барт е една досадна, некреативна личност која го малтретира форумот. :what: :muahaha:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 19 Фев 2012 20:02 #182158

 • Frogy
 • Frogy's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Full Time Mother
 • Теми: 1585
 • Thank you received: 1152
 • Карма: 21
Клаудија била повторно бремена :trudna:


Има само едно најубаво дете на цел свет, и секоја мајка го има....
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 19 Фев 2012 21:02 #182160

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Frogi padnala na sred ulica i site i se smeele a nea i se placelo :tazna:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 25 Фев 2012 10:41 #184087

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Мами Ање ке се сели во Скопје!
??
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 25 Фев 2012 13:01 #184155

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
mama nema vrska od pravenje torti ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 25 Фев 2012 13:08 #184157

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Dolphin викендов не е на работа и си уживка по дома :angel:
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 25 Фев 2012 16:24 #184215

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
i ne samo sto ne znae da pravi torti ami ne znaela i da gotvi komsivkata i idela da i pravi rucek :hahaha: :muahaha:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 25 Фев 2012 16:46 #184220

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Mami Anje е трудна со близнаци ама не кажува,сакала да не изненади :hahaha:
??
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mami-Anje

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Фев 2012 10:53 #185040

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
mama викендов ќе го преспие дома и многу е нервозна поради тоа:zelen:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Фев 2012 11:13 #185045

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
forumce е шпиун,работи за ФБИ :hahaha:
??
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: forumce

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 06 Мар 2012 04:08 #186305

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Мама ветила дека ќе дојде да ми помогне да го потсредам хаосот по дома...и јас сега ја чекам:da:
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 11 Мар 2012 16:39 #187583

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
На bart и' се здосадило од форумчето и "здодевните" форумџивки, па ги откачила и казнила некое време со нејзиното отсуство и без задолжителна дневна доза хумор :P
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 04 Јул 2012 01:47 #206280

 • Станчева
 • Станчева's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • легач...
 • Теми: 250
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Независна не сака ич да оди на одмор! :jupi:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Сеп 2012 18:20 #215623

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
Stanceva pola den go prespiva, mrzeliva e :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Сеп 2012 18:31 #215627

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Станчева wrote:
Независна не сака ич да оди на одмор! :jupi:
Ех, да знаеш колку сакам да заминам некаде, макар и на 2 дена...

Прасенце оди на балет :laugh:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

Последна промена: 29 Сеп 2012 18:34 by Независна.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Сеп 2012 18:33 #215629

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Nezavisna sekoj den se kara so svekrvata :D


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 03 Окт 2012 18:10 #216193

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
mami anje ima svaler :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 03 Окт 2012 23:42 #216208

 • Станчева
 • Станчева's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • легач...
 • Теми: 250
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Прасенце пее фалш кога се тушира.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Апр 2013 00:32 #238006

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Добила седмица на лото и не кажува, да не сме и` барале на заем...
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.