Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Излажи нешто за членот над тебе!

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 07:57 #165177

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Пазите се, Елка му била добра другарка на Чак Норис.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 08:02 #165179

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
Vcera dodeka se vozev vo tram go vidov bart kaj izleguva od detskata prodavica za igracki Bart Smith so edna sanka ;)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 08:07 #165184

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
А, ја вчера додека ја влечев санката ја видов срцуленце со Бред Пит на плоштад.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 17 Ное 2011 08:08 by bart.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: srculence

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 15:37 #165314

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Ми се јави на тел, за да и ги однесам сите пеперутки дома да ги чува :) :)
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bart

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 15:50 #165321

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ама по пат 18 и` побегнале.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 18:16 #165334

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
bart e devojka koja ne e mazena i se misli dali da prodolzi so segasniot decko ili da si fati nov :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 18:48 #165336

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Macika kje slavi 20ti rodenden u sabota u Ballet! Go kani cel forum na pivo!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 17 Ное 2011 18:57 #165338

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Клаудија нема ни С од слух за музика :fijuk:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 18 Ное 2011 14:01 #165464

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Сања за викендов ќе оди во Америка, ја викнал Џорџ Клуни. :roll: :P
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 22 Ное 2011 17:31 #165982

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
butterfly87 denes mi donese elka ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 23 Ное 2011 11:13 #166068

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
srculence mi prati cestitka


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 23 Ное 2011 11:57 #166072

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Слаѓана-Елена сака заедно да славиме Нова Година. :)
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 26 Ное 2011 20:05 #166627

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
butterfly87 denes se mu ja ukrade sankata na dedo mraz
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 26 Ное 2011 20:18 #166632

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
srculence e masko
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 26 Ное 2011 20:29 #166637

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Авантуристка во понеделник ќе биде во Тркало на среќата:laugh:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 27 Ное 2011 05:24 #166660

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
Annabel vcera pravese test za bremenost :rofl:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 27 Ное 2011 06:22 #166663

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Damjana vcera izede cela torta :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 07 Дек 2011 19:58 #169373

 • srculence
 • srculence's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • la vita e bella!!!
 • Теми: 804
 • Thank you received: 206
 • Карма: 14
Roze peese denes vo parkot
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 08 Дек 2011 05:29 #169400

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
srculence ke mi idela na gosti


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 14 Дек 2011 12:49 #170806

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Mami Anje има деца ама не кажува. :rofl:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 27 Дек 2011 20:25 #173056

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
peperutcevo e crnkinja ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2011 10:09 #173138

 • Tara
 • Tara's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 866
 • Thank you received: 351
 • Карма: 16
Dolphin не знае да плива
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2011 11:43 #173171

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Прво исправка: Погоре треба да стои мама Анје има 6 деца :rofl:

Инаку Тара за нова година ќе оди во Африка.
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2011 14:43 #173190

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
Butterfly87 одгледува гасеници
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2011 15:06 #173196

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Forumce vo podrum cuvala mecka


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.