Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Излажи нешто за членот над тебе!

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:10 #96131

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
DijanaP zafakja na bukvata R
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:11 #96132

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
kukulicka има фобија од затворен простор
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:11 #96133

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
:laugh:
ананда е родена на 3ти март
Последна промена: 28 Дек 2010 15:12 by DijanaP. Причина: грешка во членот
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:12 #96134

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Диди мрази да дава карми..поготово на мене ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:14 #96136

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
:hahaha: пред 5 минути ти дадов карма
Ананда е оговарачка No.1
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:20 #96149

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Па поентата е да излажеме нешто за членот ;) :cmok: за сармата..фино ја свитка..јас троа покасно ќе ти свиткам..една домаќинска ;)
Диди ич не сака командоси :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 15:22 #96150

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
знам бе кумо, знам, ама слатко ме насмеа, само што ти пратив сарма, ти одма за сармите пиша :laugh:
Ананда омилено јадење и се сармите B)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 16:21 #96178

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
па знам јас кој најчесто ми витка сарми :laugh:
Диди има проблем со дисциплината :ohmy:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 17:09 #96215

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
Ananda otpatuva za New York.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 17:12 #96218

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
Срна си купи нова кола треба да части :fijuk:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 17:30 #96227

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
Chocolate izela vcera 2 kg cokolado
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 28 Дек 2010 22:18 #96356

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Saligrem била апсена двапати...за шверц :ohmy:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 01:01 #96384

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
на Ананда ова и трет брак
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 01:58 #96415

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Диди не планира да се мажи..ќе брка кариера :emm:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 02:20 #96445

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Ananda ima tri macki i dve kucinja doma.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 02:25 #96449

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Не..имав 1 куче, 1 маче, 1 зајак и 20тина анцитруси во аквариум :) Сега ги имам само рибите
Елка мрзи да пишува по форуми :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 03:30 #96506

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
Ананда навива за звезда :jupi:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Ананда

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 03:33 #96509

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Дијана заспива со лаптопот во кревет
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 03:36 #96513

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Ецка планира да отвара ПР фирма и мене да ме назначи како директор :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 03:53 #96527

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
Ананда за роденденска торта го имаше грбот на црвена звезда
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 04:00 #96533

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:pukam: :pukam: :pukam: Дидиииииии....како си срц? :laugh:
Диди се сели во Нов Зеланд...заради страв од мене B)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 04:07 #96538

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
Ананда wrote:
Диди се сели во Нов Зеланд...заради страв од мене B)
ова е виц на годината, за 2010 нели? пишуваше во весник, да да денес прочитав :hahaha:

На Ананда мобилниот звони песната Звезда је име шампиона, од Бајага :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 04:09 #96539

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:angel: Простено ти е Чедо Божје..на погрешен пат си тргнала, но сепак те сакам :laugh:
Идол на Диди и е Гоце Арнаудов :P
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 04:21 #96546

 • DijanaP
 • DijanaP's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 2006
 • Thank you received: 212
 • Карма: 81
:hug: и тебе ти е простено (ради тортата)
Ананда денес доби златен прстен од маж и - нема повод, туку зел плата
The administrator has disabled public write access.

Ре: Излажи нешто за членот над тебе! 29 Дек 2010 22:33 #96847

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:OK: кај нас секој ден е повод...:laugh:
Диди мрзи да учи :ohmy:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.