Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Прашање и одговор!

Ре: Прашање и одговор! 10 Мар 2013 19:48 #234569

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
Пешачење онака без цел не ми е интересно, повеќе сум за брзо одење со намера :)

Возиш ли точак?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 11 Мар 2013 05:21 #234583

 • Хава
 • Хава's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 182
 • Thank you received: 103
 • Карма: 0
Не.
Дали играше оро на 8ми Март?
M.2007
A.2012
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 19 Мар 2013 18:11 #235287

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Ne.
Sto bi smenil(a) kaj sebe?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 20 Мар 2013 04:29 #235300

 • Snoopy
 • Snoopy's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 293
 • Thank you received: 238
 • Карма: 15
Sanja wrote:
Ne.
Sto bi smenil(a) kaj sebe?
Sumata na transkaciskite smetki, bi im dodal po 2-3 nuli.

Imavte sinokja :prcprc: ?
Иван А.
с.р
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 20 Мар 2013 08:20 #235316

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Snoopy wrote:
Sanja wrote:
Ne.
Sto bi smenil(a) kaj sebe?
Sumata na transkaciskite smetki, bi im dodal po 2-3 nuli.

Imavte sinokja :prcprc: ?

Прашањево ти е за оваа Тема

за овде избери друго
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 28 Апр 2013 00:06 #237999

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2895
 • Thank you received: 1855
 • Карма: 1
Еве ха ќе одговорам- јас немав, бев ноќна смена на работа (и сеуште сум), а мм- не знам :wtf: треба да проверам после :kez:Одиш ли во театар?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
Последна промена: 28 Апр 2013 00:08 by bart.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 04 Дек 2013 09:05 #247031

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Одам, и тоа во последно време највеќе во театарот за деца и младинци. Последно што гледавме таму е „Црвенкапа„ (по не знам кој пат :D )
Од другите претстави последно што имам гледано е „Животот на Молиер„ со мојот омилен актер Никола Ристановски :srce:

Дали планирате да одите некаде на зимување?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 04 Дек 2013 10:44 #247037

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Da, Sapka ili Mavrovo

Kade kje slavite Nova Godina?
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 05 Дек 2013 06:53 #247068

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2792
 • Thank you received: 645
 • Карма: 26
seuste sme bez plan

Koga posleden pat bese na masaza?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Прашање и одговор! 05 Дек 2013 08:01 #247070

 • Simona`s mom
 • Simona`s mom's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 184
 • Thank you received: 73
 • Карма: 3
Во Јули ..И вчера на Групер си купив купон за масажа,за кога ке дојдам во мк.. :yes:
Кој ти е омилен ресторан во Скопје?
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот