Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Оцена на аватар и потпис

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 03:14 #179828

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Емилија за аваратот од мене 5,затоа што ме асоцира на добрина и така ме потсека не тебе.А за потписот ти давам 5+ ! Нема ништо поубаво од три детски родендени :love:
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 04:35 #179851

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Мама чиста петка за аватарот, ме потсетува на убав период од животот на една мајка, кога едно (или повеќе) детенца има а очекува следно :love:
И за потписот 5, едноставно живеј го животот :OK:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 06:17 #179888

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
Mama Ane, avatarot ti e super, otkacena sovremena mama na dve sonca koi svetot go zdogledaa na datite od potpisot, najubavite denovi vo zivotot na sekoja majka. Imas od mene 5-ka i za dvete. :love:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 06:29 #179893

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
None-bt абре јас дури сега го загледав убаво твојот аватар :hahaha: Манијак!:hahaha:
Чиста петка со голем плус и за аватарот и за потписот!
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 14:21 #179981

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
mama avatarot ti e 5+ me raneznuva koga go gledam i mectaam za vakvo nesto :)
a potpisot e ito 5+ bidejki site nie treba da go ziveeme zivotot so polna parea :hug:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 15:18 #179995

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Nate76 avatarot mi e bas senzitiven i sexy -pretpostavuvam kako tebe,znaci cista 5.
Potpisot da ne bese kaj tebe,ke bese sigurno kaj mene istiot,taka da 5+
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: nate76

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 15:25 #179996

 • janaxxxx
 • janaxxxx's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 339
 • Thank you received: 149
 • Карма: 0
Eleonora, avatarot ti e prekrasen 5 *, me asocira na neguvana i sekogas tip top sredena zena. Potpis nemas za toa nemas ocenka da si stavis pa da go ocenime.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: eleonora

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 16:06 #180008

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Jana epten seksuljav avatar mi se dopagja ocena 5, a potpis nemas???
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 16:34 #180014

 • janaxxxx
 • janaxxxx's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 339
 • Thank you received: 149
 • Карма: 0
Macika, prvo procitav Maicka pa si rekov pcelickata Maja epten odgovara avatarot :laugh: ama ne bilo Maicka :) Super Avatar
Potpis imam kako nemam ama moze ne se gleda neznam.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 16:44 #180018

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
janaxxxx, тоа микрофон е во рака, или нешто друго, хехехе :zelen:

Аватарот, 5+, секси црна жена :kamsik:

А пошто немаш потпис, уште една петка за грашко во мешето.:love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 11 Фев 2012 18:26 #180042

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Клаудија, аватарот ти е прекрасен, секси и уште долго време не треба да го менуваш, 5че дефинитивно!

И потписот ми се бендисува-весел и позитивен!!
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Оцена на аватар и потпис 12 Фев 2012 05:40 #180087

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
И никот и аватарот кога и да ги видам ме потсетуваат на песната I believe I can fly :) Ме потсетува на моќност на бескрај, чиста 5.
Потписот најпозитивен, смејте се секогаш :OK: 5
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Nebo

Ре: Оцена на аватар и потпис 12 Фев 2012 06:03 #180102

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Аватаров ми е интересн оти потсетува на тебе, еве ти 5
а за потписот - датумите од раѓањето на децата - дури 5+ :)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 12 Фев 2012 06:03 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Оцена на аватар и потпис 12 Фев 2012 06:07 #180104

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
За аватарот 5 оти ме потсетува на пролет.

За потписот 5 заради умните зборови на Никола:love:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 12 Фев 2012 07:24 #180125

 • Elicka
 • Elicka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Животот е убав
 • Теми: 258
 • Thank you received: 103
 • Карма: 4
Браво за Пинк Пантер. Ќерка ми го обожава. Интересен аватар. Информацијата не е знаење, секако-паметен бил Ајнштајн.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Annabel Lee

Ре: Оцена на аватар и потпис 13 Фев 2012 09:42 #180339

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Еличка :srce: ,

Некако никот не ми ти одговара со аватарот :poimnemam: , иако една од омилените глумици ми е Мег Рајан, на оваа слика, ми е многу анорексична, изморена..., а тебе не те замисливам така, па така една мала оцена однапред се извинувам 3+

А за потписот немам коментар :nc: Животот е убав :srce: , аххх, ме потсетува на филмот кој и кога ќе помислам на него ми доаѓаат солзи The Life is beautiful со Roberto Benigni, имаш чиста 10, а според правила на темава голема ама голема 5.

:love:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elicka

Ре: Оцена на аватар и потпис 13 Фев 2012 09:49 #180341

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Буби, аватарот кажува се’ тричлено семејство опкружено со љубов.
Чиста 5-ка

Потписот исто е одличен, колку убаво кажано. И за него добиваш одличен 5 :srce:
Последна промена: 13 Фев 2012 09:51 by Marge.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оцена на аватар и потпис 13 Фев 2012 10:24 #180349

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Sanja

Никогаш не сум ги гледала The Simsons, НО мене твојот аватар ми е многу уникатен, башка и на Jarre му се допаѓа :laugh: а мојата омилена и најлуда комбинација која сеуште земам храброст да ја облечам се жар црвени салонки со зелен фустан, ама има време, секако не зборам за маскенбал :laugh: затоа драга 5 КА :srce:

Потписот покажува колку си исполнета и зафатена :srce: 5 :srce:
Последна промена: 13 Фев 2012 10:25 by Bubbi. Причина: техничка грешка
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge

Ре: Оцена на аватар и потпис 13 Фев 2012 12:12 #180367

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Bubbi ma mnogu ti e komunjarski avatarov. :P
Ko da gledam fotka od 50tite godini. Aj edna 4 ka klimava. ;)
A potpisot ne ti go gledam?????:emm:

Edit moram da vlezam vo tvojot profil za da go vidam. I skontav deka na site sto ne im se gledaat potpisite im se predolgi.
Taka da 1 za taka dolg potpis koj ne se gleda normalno. :ljutko:
Последна промена: 13 Фев 2012 12:13 by macika.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 04:27 #180444

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
:laugh: :laugh: Macika maaaaa

Potpisot ne mi e dolg i mnogu mi e ubav :ljutko: !!!!:laugh:

A za avatarot, seuste sum vo potraga po vistinskiot koj mene bi me otslikuval :zelen:

Sto da kazam za tvojot avatar, pred da te zapoznaam ne mi bese nisto posebno, ama otkako te zapoznav mislam TOA SI TI!! :srce:

Dve 5-ki za tebe, i za potpisot i za avatarot, a i nikot ti odgovara :cmok:

P.S Bidjeki mnogu se raspisav vo slednoto ocenuvanje mozete da me ripnite :laugh: , da ne izlezat mnogu ocenki :laugh: (ako sakate, no i nemorate)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 06:47 #180493

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Bubbi аватарот 5че, happy family :love:

Потписот ептен ми се свиѓа чисто 5че :P
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 07:10 #180504

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Були були мај фејворит, петица голема без двоумење.
А потписот уште првиот пат кога го прочитав ептен ми се допадна, и баш си ми некако ти по размислување, бар колку што можев да те запозаам на кратко, петица и за него. :hug:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 07:11 #180506

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Чиста 5-ка за аватарот, Адекватен за белилото наоколу ;)

А потписот уникатен и оригинален :OK: исто 5 само со + :love:

Ова беше за Молката, ама Бутер ме претрка :)

За аватарот 5-ка, а за потписот поголема 5, за гравчето во мешето :love:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Последна промена: 14 Фев 2012 07:13 by Mama Ane.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 07:26 #180513

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Мама Ане,за аватарот што да кажам,ептен ми личи на тебе чиста петка!
За потписот ,нема ништо поубаво од датумите кои ви значат највеке :srce: 5+.
??
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane

Ре: Оцена на аватар и потпис 14 Фев 2012 07:27 #180514

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Аватарот на Мама Ане е оригинален и мноогу симпатичен, баш е cartoon на самата Мама Ане. Има од мене 5-ка :love:

Без оглед што во потписите сите ние си ги ставаме одредени датуми, годишници пто ни значат, кај Мама Ане и тоа е автентично и оригинално, т.е Боко е стварно мангуп, а Маца е вистинска мачка. 10-ки за двајцата :hug:

едит: дА дополнам и за аватарот и потписот на мама

аватарот ми е интересен, сликата е преубава ја покажува релацијата мајка-дете, ама многу е сива и затоа ќе и дадам една 4-ка

Тикерот кажува од кога мама е мама ;) од мене има 5-ка :love:
Последна промена: 14 Фев 2012 07:37 by Marge.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.