Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 06:58 #188634

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Јас само што пиев турско кафенце, ама отрОВ горко ми го направиле :emm:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 07:00 #188635

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Земи тогаш заблажи се со некое ОвошЈЕ ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 07:39 #188649

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Сега пред малце ми звонеа на врата некои од јеховиНИ сведоци...ги отерав у Сарамзалино- и онака ме боли глава, сега уште повеќе.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 15 Мар 2012 09:00 #188667

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Навистина се досадни, еднаш да бидеш културен и да ги сослушаш, НикогАШ нема да можеш да ги откачиш после ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 11:50 #188973

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
аш, аш, нема виШЕ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 13:53 #188989

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
bart , si zavrsila rabota
nego citav nekade deka utre i ti , kako mene, ke SEtAS na rabota , po ubaviot soncev den grrrrr nervoza me faka
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:04 #188994

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
пак АШ????
Аха, ја и ти утре заедно ќе си се забављаме овде на форумов. Нека одат они во АБЦ, ДЕФ...и колку да има означен слог нека биде рабоТА!
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:08 #188996

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
taKA e , nekoj mora i da raboti
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:15 #188998

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Да бе да, баш ја и ти, мхм...а другите нека шетаат кАЈ им душа сака, а?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:20 #189002

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
АјвАР со сиренце мерак за во зима :hahaha:

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:27 #189007

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
арНО ама дојде пролет и заврши ајварот.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 16 Мар 2012 14:48 #189023

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
нека не ве фаќа носталгиЈА, во веро има ајвар цела година :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 17 Мар 2012 05:35 #189115

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
море, да почнеме нешто диетално да јадеМЕ, иде пролет, миниЌи...
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 17 Мар 2012 13:25 #189230

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Избегавајте месеНО,и до јуни у топ форма!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 17 Мар 2012 13:29 #189233

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
како не` ранат овде на работа ко врапчиња, во скоро време ќе можам да ги носАМ и алиштата од ќерка ми (ако ми ги даде :zelen: )
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 05 Апр 2012 09:30 #192775

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Замрела играва, аМА редно е малце да ја размрдаме.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 08:22 #194273

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Море мајкаТА, сите се дадоа на вапцање јајца или се ептен бизи, играва ептен ја снема :poimnemam:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 09:45 #194287

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
таКА некако, или ги мрзи
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 09:48 #194290

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
Ќути и мене многу ми недостигаше па почнав со каладонтОВ :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 09:58 #194294

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Еве ме и мене :zelen: порано не пуштија од работа да ги овапцАМ јајцава :zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 10:20 #194298

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
алал да ти е амбициозНО дете си ти ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 10:52 #194304

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Леле Микимаус алал да ти е, јас ке покиснам до кај осум на работа, а зошто ноќесКА малку спиев, се чудам како ли ќе издржам
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 13:59 #194325

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
uf kakOV den...naporen ...mislam deka sega da legnam ke zaspijam
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 14:06 #194329

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Леле само јас не вапцав јајва, овДЕ на компјутер ми отиде попладнето;)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 12 Апр 2012 15:29 #194333

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Ајде не се секирај денЕС не си стигнала, во сабота има време. :hug:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.