Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:39 #183439

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
еее,дури тогАШ нема да не дружат:zelen:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:40 #183441

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
У исто време сме пишувале-таКА е :OK:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:42 #183443

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
КаЖИ, а... телепатија :fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 08:05 #183460

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
жиМИ се така е !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 08:07 #183462

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Јас МислАМ дека е убаво кога се надополнуваме :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 08:51 #183515

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
и пак дојдов на АМ, хахахах да знаете само колку почнува да ми се јаде аМА, ќе издржам уште едно 20-30 мин па ќе јадам.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 08:56 #183523

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
MAdAM koga ke oslabis koj ke te gleda ;)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 09:14 #183536

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
хахахах јас пак дојдов на АМ :grr: , па Делфин ако има повеќе кандидати за гледање, јас и изложба ќе направам :laugh: , па така добра и згодна може и амбасадОР да ме пратат некаде :wtf: :what:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 09:26 #183550

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
sto se sekiras , ako ne bide uspesna dietata , odime jas i ti vo ORdinaciJA na liposukcija , posle ke ne ima i po naslovni :laugh:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 10:01 #183581

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
:laugh: ќути нема никој да поверува во тоа што го гледа јаВЕ или сон ?
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Dolphin

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 10:08 #183590

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
еве сега ми се јавија од списанието Glamour , закажав снимање за наредниот месец :zelen: , добрите ВЕсТИ брзо се шират :poimnemam:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 11:08 #183634

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Значи Glamour ќе има зголемен ТирАЖ :cmok:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 12:14 #183654

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Бре што сте ажурНИ,и до весник стигнавте :ohmy:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 12:21 #183658

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
NikOJ kako vas, se po vesnici, spisanija, imame mnogu slavni forumdziki.
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 24 Фев 2012 06:17 #183832

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
ојдовТЕ сите,ве снема...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 24 Фев 2012 06:23 #183839

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Јас сум тука, само зборев на ТелефОН ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 06:00 #184051

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Ееее, видовте малку сонце, па се распрчкавте овде онДЕ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 09:16 #184069

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
DevojKI zamrelo malku forumcevo, kaj ste?
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 10:01 #184078

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
киднаЛЕ сите...
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 12:03 #184116

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
летнаЛЕ,да кажеш,ама и јас сеа седнувам-ненаше конекција :poimnemam:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 12:10 #184119

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
i jas da bev slobodna denes ke LEtAV nekade ,vaka vo kancelarija ne se leta
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 12:35 #184138

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
море се лета, се лета со авиОН- ја сите денес ги испратив
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 12:42 #184146

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
jas bev ONevozmozeNA da setam ,letam ili bilo sto pravam i bas mi e krivo, ama ke bidam strpliva i ke cekam :da:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 25 Фев 2012 12:43 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 13:20 #184166

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
не се секирај, налеТО ќе одиш на одмор 100%
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 25 Фев 2012 14:15 #184193

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
eh, a do TOgAS da zbesnam?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.