Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Состави реченица од означениот слог

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 08:57 #183075

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
овДЕ врати се одма,немој сеа шарки-барки :rofl:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:00 #183079

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
деКА сте девојки, денеска е општо лудило, тек сега успевам да седнам на компјутер
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:03 #183081

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
КаДЕ е лудило, кај мене баш е лежерно :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:07 #183084

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
блазе тебе весна обожавам такви деноВИ :hahaha: да можеш на раат на форум да си читкаш:muahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:09 #183085

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Денес од биро станав само да видАМ што службено возило доби еден мој колега и толку...многу сум верна на РиД :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:31 #183109

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
аМи има и зошто да си верна, важни работи овде се дешаваат.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:38 #183115

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
значи ова новово чоколадо на дорина, чокса со бисквит petit beurre и банана е МИлиНА ммммммм i'm in love again :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:49 #183124

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
lelelel zosto me NAstrVI sega so ova mikimaus , sto ti trebase taa rabota?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 09:57 #183129

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
виДи ја ти неа, сега лиги треба да ми течат?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 10:15 #183144

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Еве ви една ДИгиталНА фотографија од моето слатко уживање :love:

The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 10:46 #183165

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
A jas bi kasnala NApolitanKI (da ne stavam sea slika, mnogu rabota ke mi dojde) :zelen:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 10:52 #183178

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
мене од наполитанки ме фаќаат киселиНИ
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 11:08 #183194

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
:pardon:

Денес ама никаКО не најдов време да Ве дружам, е многу ми недостигавте :kiss:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Cuvce

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 11:17 #183198

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Исто и мене,колКУ многу ми недостасувавте :hug:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 13:26 #183247

 • Eli23
 • Eli23's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Mlada, zgodna i neophodna! :)
 • Теми: 511
 • Thank you received: 521
 • Карма: 5
ajde dosta kukaTE i gledajte da najdete poveke vreme za druzba na forumov ;)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 14:18 #183256

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
i mene mi paga mnogu TEshKO koga nemozam da ve druzam , ama i na kratko koga ke zirnam ima sto da vidam coksa, napolitanki ...
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 15:07 #183269

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
КоГА сме веќе кај наполитанките, одам да каснам две-три. :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 15:29 #183276

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
E vie coksa, napolitanki, a jas 10 dena sum na zelka mandza, mi se gaDI vekje, ne kiselini ... :zid:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 18:13 #183293

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Ја ви викам да не држите диеТИ,ама вие не слушате :kamsik:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 18:15 #183294

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Eleonora, tipicNO za zeni, ne ni zameruvaj!!! :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 22 Фев 2012 18:21 #183298

 • eleonora
 • eleonora's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 597
 • Thank you received: 246
 • Карма: 0
Чим е така,слабејте уште малку па,да ве номинирАМ за sexy-mamas :kiss:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:32 #183429

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7
јас овој пат сум многу амбициозНА, со држењето на диетава ќе видиме?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:33 #183432

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Продолжи да бидеш таква па да се НадеваМЕ на резултати :cmok:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bubbi

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:36 #183436

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
туф туф, па летоска форумов ќе биде месТО само за секси мамици :zelen:
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.

Ре: Состави реченица од означениот слог 23 Фев 2012 07:39 #183438

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Па потоа, есента може да се опуштат со по некоја ТорТА ;)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.