Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Бан за членот над тебе!

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 11:05 #187793

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Бан за Годес затоа што ја набедува Ветмедвесна дека ја наведува на групен, а она сакала само 20 поединечни:what: :blink:
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^, vetmedvesna

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 11:09 #187796

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Бан за Барт дека ме изнасмеа до солзи, а и дека е многу креативна :hahaha:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 13:50 #187838

 • Независна
 • Независна's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Be cool, think pink and everything will be ok ;-)
 • Теми: 1140
 • Thank you received: 481
 • Карма: 16
Бан за vetmedvesna затоа што се вбројува меѓу анонимните на форумчето и затоа што не кажува нови, убави вести, да се израдуваме, да честитаме, да се развеселиме заедно :pijani:
A smile is a language even a baby understands. It costs nothing but it creates much. It happens in a flash, but the memory of it may last forever. Keep on smiling.

The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 13:52 #187839

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Бан за Независна оти многу убаво и стои црвена боја..сега видов :hug:

Весна мааааааа, да не магистрира случајно????Јухуууууууу ајде нешто ми се слави :pijani: :skok:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: vetmedvesna, Независна

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 13:56 #187841

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Бан за Ананда дека е прекрасна трудница :jupi:
Маци, наскоро....многу наскоро, а потоа частење :hahaha:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Независна, Ананда

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 14:04 #187853

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:love: :love: Јупиииииииии, лелееееее како ќе се олесниш..ја уште го гурам докторатов :ljutko:

Бан за Весна оти не сум ја начекала во Ремедика :roll: Уште ли одиме кај истиот гинеколог?? :emm:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: vetmedvesna

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 14:07 #187856

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Едно банче за Ананда затоа што лае по звезди...
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Ананда

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 14:09 #187860

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Добро, штом е банЧЕ нема проблем :laugh: БанченЦЕ за барт оти работи као јапанац :da:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 14:29 #187872

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Уште така и да ме плаќаа- ќе беше се` супер.
Банченцеце за Ананда за лошите прогнози што ми ги дава за спиењето...????
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 16:33 #187890

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
Бан за Барт што си го смени аватарот :kamsik: Еден од поомилените ми е :poimnemam:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 16:36 #187891

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Бан за Микимаус затоа што ни откажа љубов во диеталките :ljutko:

:hug:


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 12 Мар 2012 17:03 #187906

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Бан за mamatobe оти аватарот и е ептен оптимистички :P
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 14 Мар 2012 13:53 #188468

 • butterfly87
 • butterfly87's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 830
 • Thank you received: 516
 • Карма: 0
Бан за мама зошто го смени потписот и аватарот, сеа сум у збунка додека ја навиканам.
п.с.поубави се :)
❤ 09.2012 ❤
❤ 01.2017 ❤
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Бан за членот над тебе! 14 Мар 2012 18:38 #188518

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Бан за пеперутката пошто не ни објасни убаво каде е ул.Ленинова :P
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: butterfly87

Ре: Бан за членот над тебе! 15 Мар 2012 04:05 #188547

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Бан за Sanja оти " има мерак да им види сурат" на малкуте ни форумски мажиља :hahaha:
??
Последна промена: 15 Мар 2012 04:06 by mama.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Marge

Ре: Бан за членот над тебе! 15 Мар 2012 08:46 #188663

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Ban za mama oti ima prekrasen koloriten avatar, ljubomorna sum i :zelen:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mama

Ре: Бан за членот над тебе! 15 Мар 2012 08:57 #188666

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
Бан за елка бидејќи уште сме немале tet a tet средба;)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Бан за членот над тебе! 15 Мар 2012 09:44 #188678

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Бан за vetmedvesna заради вицот вчера што ме изнасмеа. :muahaha: :muahaha: :muahaha:
Последна промена: 15 Мар 2012 09:45 by Helix.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 15 Мар 2012 10:04 #188684

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Бан за Клаудија пошто не го променила пасошот, а има старо презиме :P
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Бан за членот над тебе! 18 Мар 2012 16:50 #189461

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
...zatoa sto ja nema voopsto na forumov vo posledno vreme
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 18 Мар 2012 17:36 #189462

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
...затоа сто ме збуни со сликичкава
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 19 Мар 2012 02:52 #189504

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
ban za Bart oti mu bara zenska na sinot. :tupco:
Ne go ostava deteto samo da si izbere. :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 19 Мар 2012 02:59 #189510

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Ban za Macika zatoa sto se fatila prvo za kompjuterot posabajlecki......mesto za nesto drugo :P :laugh:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 19 Мар 2012 04:58 #189536

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Бан за Мајси зашто дури сега укапирав дека е администратор:what: :what:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Бан за членот над тебе! 20 Мар 2012 06:49 #189871

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Тоа е бан за тебе затоа што не си укапирала, а и уште еден бан затоа што плачеш за Жарко.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.