Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Со смешко покажи како си расположен/а

Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 02:45 #109523

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Само со еден смешко покажете го своето моментално расположение.

Таман и со темава ќе ги вежбате смешковците :laugh:

Клик за повеќе Смешковци

Инаку моето расположение - :veze:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 06 Фев 2011 02:46 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 02:49 #109526

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
:zzz:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 02:53 #109529

 • vetmedvesna
 • vetmedvesna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Life is short.Smile while you still have teeth.
 • Теми: 1887
 • Thank you received: 482
 • Карма: 10
:jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 04:34 #109564

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
:brr:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 04:36 #109566

 • ZZ
 • ZZ's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Мамица без граница
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 1256
 • Карма: 347
:kkk:
Dorotea 2006.
Lazar 1996.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 04:38 #109569

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 04:43 #109572

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
:pijani:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 04:52 #109575

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
:cekam:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 05:07 #109581

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
:zzz:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 05:18 #109584

 • AWAO
 • AWAO's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 664
 • Thank you received: 449
 • Карма: 10
:famile:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 06:15 #109594

 • Zlatna
 • Zlatna's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1107
 • Thank you received: 360
 • Карма: 32
:ovci:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 06:34 #109597

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
:hug:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 07:28 #109599

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:ovci:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 19:57 #109645

 • sandricka
 • sandricka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Најсреќна мама
 • Теми: 371
 • Thank you received: 135
 • Карма: 10
:fijuk:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 20:03 #109647

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:pozz:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 20:06 #109649

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
:cekam:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 20:36 #109650

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
:jupi:
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 21:00 #109655

 • kukulicka
 • kukulicka's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Love Luka :*
 • Теми: 643
 • Thank you received: 149
 • Карма: 11
:kafe:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 21:49 #109669

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
:music:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 22:22 #109675

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
:kafe:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 06 Фев 2011 22:27 #109677

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
:brr:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 07 Фев 2011 02:29 #109726

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
:crknav:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 07 Фев 2011 02:32 #109727

 • tona
 • tona's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 86
 • Thank you received: 42
 • Карма: 1
:grr:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 07 Фев 2011 13:24 #109780

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
:crknav:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Со смешко покажи како си расположен/а 07 Фев 2011 14:10 #109788

 • Elijana
 • Elijana's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1717
 • Thank you received: 350
 • Карма: 12
:kafe:


Среќата е единствена работа која се множи кога се дели :-)
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.