Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Интернет игрички против досада

Интернет игрички против досада 05 Јан 2010 06:11 #10294

 • Rocka
 • Rocka's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • ♥ ★ ♡ ★ ♡ ★ ♥
 • Теми: 82
 • Thank you received: 4
 • Карма: 119
Тука предлагајте интересни мали игрички за уз кафенце или сл, што кје ги најдете по интернет.

Доволно е само линк од страната и неколку збора за играта.CLICK PLAY 2

Во следнава игричка поентата е да го најдето копцето PLAY за да го кликнете и реминете на следното ниво.www.rustyarcade.com/games/play/848/clickplay-2
Just because you’re leaving doesn’t mean I’m letting you go.
Time has a wonderful way of showing us what really matters.

Death Of The Poet
The administrator has disabled public write access.

Одг: Интернет игрички против досада 05 Јан 2010 17:21 #10471

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Еве интерактивни страници од National Geografic каде можете да најдете многу интересни игрички. а и поучни се :D

ngm.nationalgeographic.com/interactive
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Одг: Интернет игрички против досада 05 Јан 2010 17:32 #10479

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
eve edna dobra stranicka za igri , jas golf si igram na primer ili podmornica
www.silvergames.com/sports/
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 17:41 #117908

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: macika

Ре: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 19:04 #117936

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Еве една страница од каде јас си симнувам игрички..има се и сешто..од time management до hidden object..Екстра се игрите :OK:

wendys99.blogspot.com/
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 20:03 #117960

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Mama Ane wrote: Ане ма :laugh: кај ја видов кај се запустев :hahaha: Оваа стварно нервира, рекордот ми е едвам 3 секунди и некоја стотинка :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 20:14 #117965

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
bubamara wrote:
Mama Ane wrote: Ане ма :laugh: кај ја видов кај се запустев :hahaha: Оваа стварно нервира, рекордот ми е едвам 3 секунди и некоја стотинка :laugh:

Ja pokusa da ne sum :laugh: Stvarno nervira :zelen:
Mojot rekord: Tvoje vrijeme: 9.491 sekundi... ;-) ! :P
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 20:30 #117970

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Mama Ane wrote: И јас пробав неколку пати, и максимум сум на 9 сек. Ама баш е супер игрицава, не ми искина нерви, ама дефинитивно ми ги тренира :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 20:37 #117976

 • Thatcher
 • Thatcher's Avatar
 • Offline
 • senior
 • exDamjana
 • Теми: 2921
 • Thank you received: 1735
 • Карма: 100
14.088 :)
Ova da se provezba moze da se napraat tie 18 :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 20:45 #117979

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Tvoje vrijeme: 9.932 sekundi... ;-) !
Dobra sum haha.....:)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 28 Фев 2011 21:46 #118002

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Jas maksimum do 17.63 stigam :zid: :zid: Ama kne covek cela vecer ke igram :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 02 Мар 2011 00:37 #118421

 • Eli23
 • Eli23's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Mlada, zgodna i neophodna! :)
 • Теми: 511
 • Thank you received: 521
 • Карма: 5jas koga ke se zainatam... a ke stignam i do 18 :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 04 Мар 2011 03:13 #119174

 • Eli23
 • Eli23's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Mlada, zgodna i neophodna! :)
 • Теми: 511
 • Thank you received: 521
 • Карма: 5


ova mi e nov rekord,igrava definitivno i mene mi gi trenira zivcite :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 04 Мар 2011 04:09 #119192

 • Unna
 • Unna's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 98
 • Thank you received: 12
 • Карма: 3
Tvoje vrijeme: 10.298 sekundi... ;-) !

ama interesno :)


=http://daisypath.com] [/url]
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 04 Мар 2011 15:01 #119271

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
18,029 брееее :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Последна промена: 04 Мар 2011 15:02 by Mama Ane.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 04 Мар 2011 15:33 #119279

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Од прво играње 11.039 сек. Супер е играва мама Ане. ;)
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Helix

Ре: Интернет игрички против досада 04 Мар 2011 18:07 #119348

 • sole
 • sole's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1357
 • Thank you received: 218
 • Карма: 37
Tvoje vrijeme: 18.24 sekundi... ;-) !
:jupi:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 27 Мај 2011 16:37 #138503

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Eve nekoi igrici malovo moe sto gi igra :)

www.friv.com
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Интернет игрички против досада 03 Јун 2011 21:21 #139862

 • bibibile
 • bibibile's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 79
 • Thank you received: 77
 • Карма: 0
Cityville на фејсбук. Се грижиш за еден град кога имаш време тогаш.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 04 Јун 2011 21:20 #140038

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Играва е навистина заразна :laugh:

Boom Boom Bloon
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 04 Јун 2011 21:21 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Интернет игрички против досада 01 Апр 2012 07:45 #192082

 • Марфи
 • Марфи's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Попозната како Katerina81 :))
 • Теми: 1246
 • Thank you received: 869
 • Карма: 5
Порано колку бев заразена со игрициве www.bigfishgames.com/
Саати утепував.....ееее тоа беа безгрижни студенстски денови :rofl:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Интернет игрички против досада 01 Апр 2012 18:09 #192127

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Mama Ane wrote:
Сега ја видов играва, стварно интересна. Ако повежбам веројатно ќе можам и повеќе, мада ОК е и овој резултат, 21.079 секунди.


The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frogy

Ре: Интернет игрички против досада 12 Дек 2012 22:42 #225641

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Стигнав до 20.764, ама тешко дека би можела и повеќе од тоа, многу убрзува.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.