Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Да си помогнеме!

Да си помогнеме! 17 Дек 2009 23:39 #42

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Да помогнеме барем на овој начин на сите кои имаат потреба од некаква помош. Пишете нова тема за секој посебен случај.
Без разлика дали некој има потреба од парична помош, од облека, било што...Да бидеме хумани!!!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Nikas

Најново на форумот

  • No posts to display.