Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Помош за Сузана

Помош за Сузана 07 Апр 2015 17:24 #253998

 • mami29*
 • mami29*'s Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 7
 • Thank you received: 2
 • Карма: 0
Здраво,

Би сакала да замолам да се организираме за донација за самохрана мајка Сузана Пенева.
Сузана Пенева е самохрана мајка на малолетно дете и живее со плата од само 5000 ден. Апел за помош има и на Донации.мк

Значи секаква помош е добредојдена, пред се потребно е храна и средства за лична хигиена.

Ве молам ако може еве пред Велигден да се организираме и да и помогнеме на жената затоа што буквално гладуваат со детенцето.

Ако сака некој подетални информации може да ме контактира и на тел. 076 44 95 95
Ex. mami29
The administrator has disabled public write access.

Ре: Помош за Сузана 08 Апр 2015 15:26 #254007

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Moze i da spodelime na FB vo grupata od Zdruzenieto!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: mami29*

Најново на форумот

 • No posts to display.