Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Апел за помош за малиот Марин!

Апел за помош за малиот Марин! 26 Јун 2013 04:48 #241694

  • ivi
  • ivi's Avatar
  • Offline
  • teenager
  • Теми: 715
  • Thank you received: 423
  • Карма: 1
Апел за ПОМОШ!Ве молам донирајте за 18 месечниот Марин Петковски кој боледува од Акутна Лимфопластна Леукемија и итно треба да замине на лекување во Германија.
Жиро сметки за донација:
Тутунска банка: 210700000603670
ЕуроСтандарт банка: 370006303225995
ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ХУМАНОСТА!
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann

Најново на форумот

  • No posts to display.