Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Другaрство на дело!

Другaрство на дело! 20 Апр 2013 06:48 #237440

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
REAL FRIENDS PLAY HARD е мотото на забавата која другарите на Филип Михајловски ја организираат од СРЦЕ за нивниот другар што побрзо повторно да застане на нозе. Ако сте љубители на музиката дојдете во клубот Ванила на 23ти април во 21 часот. За влезницата можете да се информирате на следниве телефони: 077 568 223; 077 502 889; 071386802 или да ја набавите на влезот на клубот Ванила.

Ќе имате неповторлива можност да се забавувате со музиката и настапот на:

· DJ GOCE SAF

· LEGIJATA 1L - DA DZAKA NAKOT, RONIN LD PISTOLERO, STR 2, TONYO SAN, MASTRAFIZAM SOUND SYSTEM

· REGGAE DJ SET (LUKA I DIMO)

СПЕЦИЈАЛНИ ГОСТИ:

· FIL TILEN (CRO)

· HYPE MC TONY (CRO)

Забавувајте се и бидете хумани!

За оние кои нема да бидат во можност да дојдат , а сакаат да помогнат отворени се броеви за донирање

Т-мобиле 070 143 109

ВИП 077 143 077

ОНЕ 075 143 402
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: biljann

Ре: Другaрство на дело! 20 Апр 2013 13:06 #237465

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
А каде е тој клуб Ванила?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Другaрство на дело! 20 Апр 2013 16:09 #237485

 • stefkabt
 • stefkabt's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 1
 • Карма: 0
Vo GTC, karsi Slovenija Sport.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.