Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Да донираме

Да донираме 14 Апр 2013 13:14 #237033

  • katarina
  • katarina's Avatar
  • Offline
  • new born
  • Теми: 8
  • Карма: 0
Ајде да донираме, јас и претходно напишав. Се работи за едно мало семејство македонско самохрана мајка со две убави девојчиња од 4 години и 6 години. Живеат во многу лоши услови. Ајде да ги израдуваме да им помогнеме. Подетални информации има на групата на фацебоок СОНЦЕ.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

  • No posts to display.