Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Да се дружиме и да донираме сите заедно

Да се дружиме и да донираме сите заедно 12 Апр 2013 03:26 #236900

 • katarina
 • katarina's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 8
 • Карма: 0
:molkata:

Здраво
Ајде да се дружиме сите заедно да донираме сите
во многу брзо време ке има една друзба вие и вашите деца со две прекрасни девојчиња И НОРМАЛНО СЕКАКО СО НАС и со аниматор (забавувач)
ке бидете на време обавестени каде кога и во колку саат ке биде дружбата
А исто така ве покануваме да ни се придружите на групата на фацебоок Хуманитарно друство СОНЦЕ
Последна промена: 13 Апр 2013 15:13 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: да се дружиме и да донираме сите заедно 12 Апр 2013 04:04 #236908

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Zdravo Katarina.

Na forumov veke postoi inicijativa za pomos na Najden. Poveke informacii tuka
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: да се дружиме и да донираме сите заедно 12 Апр 2013 12:13 #236939

 • katarina
 • katarina's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 8
 • Карма: 0
Zdravo Emilija но оваа акција сто јас и другарка ми ја правиме е друга за други две девојчиња. ке бидете на времено обавестени.
The administrator has disabled public write access.

Ре: да се дружиме и да донираме сите заедно 26 Јун 2013 13:20 #241708

 • katarina
 • katarina's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 8
 • Карма: 0
Saкам да ве покана во петок со почеток од 21 часот ке има хуманитарен концерт на градска лаза камени мост кој сака мозе да донира за социјално ранливи семејства потреби им се мебел, храна, апарати за домакинство,облека обувки финансиска помос а за подетални информации мозете да погледнете на страната сонце на фацебоок
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.