Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Членовите на Родители и деца - повторно во акција

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 21 Мај 2011 22:58 #137247

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Е одлично..кога ќе биде, известете ме..Навистина би сакала колку можам да помогнам во било која од акциите кои ќе ги имате понатаму. Ајде па нека расте бројот на членови :)
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: lavce

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 22 Мај 2011 12:32 #137300

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Ананда wrote:
Е одлично..кога ќе биде, известете ме..Навистина би сакала колку можам да помогнам во било која од акциите кои ќе ги имате понатаму. Ајде па нека расте бројот на членови :)

:gp: Da ne se povtoruvam, count me in too :laugh:
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Annabel Lee

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 04:25 #144733

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
 • Карма: 21
На 9ти јули, во 5 до 12, РиД стана пријател на сите жени во Македонија, вклучувајќи се во организацијата Women United Macedonia.

Се надеваме на одлична соработка и поддршка од сите жени, бидејќи на крај на денот - сите сме еднакви :srce:Пристигна Божицата на 03.02.2011!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Mama Ane, Majsi, mamaAnita, Bubbi and this user have 10 others thankyou

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 04:31 #144735

 • lavce
 • lavce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I Believe I Can Fly
 • Теми: 1158
 • Thank you received: 719
 • Карма: 90
Kako mozat i clenovite da se vklucat vo sorabotkata? Na koj nacin mozat da pomognat vo vrska so ovaa organizacija i koj se aktivnostite na zdruzenieto RiD ??

p.s super fotki
...Medo Brundo, sad zaigraj ludo, Medo Brundo desilo se chudo
Medo Brundo, nauchio si sve, kad u neshto verujesh desiche ti se...
Темата е заклучена.

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 04:37 #144737

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
 • Карма: 21
Само да објаснам:

На првата слика сме Ане, јас и Анабел, а на втората најлево е Анамолката :)

Би сакала и јавно да му се заблагодарам на фотографот Наце Попов, мој драг пријател, кој не` спаси пошто типките си тргнаа без апарат :laugh:
Пристигна Божицата на 03.02.2011!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Molly

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 05:08 #144743

 • Frenky
 • Frenky's Avatar
 • Offline
 • Султанa
 • Теми: 4119
 • Thank you received: 3812
 • Карма: 95
super ste devojcinja,bravo :OK: mnogu mi e zal sto ne dojdov ama jetot nesto ne palese toj den :laugh: se opravdav kaj direktorkata!

daj pisete nesto povekje okolu WUM!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 06:28 #144754

 • Bubbi
 • Bubbi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1652
 • Thank you received: 957
 • Карма: 7I men bi mi bilo OGROMNA cest da sum clen na zdruzenieto!!! :love:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 08:38 #144765

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
 • Карма: 28
Браво женски, супер сте!!! Многу среќа и успоешна работа на здружението!
И јас би сакала да сум член и да знаев за вакво нешто ќе дојдев, претпоставувам ќе бевме многу ако дојдевме сите членки.
Ви пишав за новата акција на која налетав, за помош на македонската дијаспора, се надевам можеме некако да се вклучиме, се донира книги, облека и компјутерска облека
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 09:17 #144768

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Cestitki i samo napred :OK:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 09:27 #144770

 • Goddess^
 • Goddess^'s Avatar
 • Offline
 • senior
 • Сакам женска луда фина, да биде како Лина... :)
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 1186
 • Карма: 21
Секако дека за настанот јавно ќе напишевме на форумот за да дојдат сите заинтересирани, ама најискрено, и ние во петокот попладне дознавме, и се` беше некако наглавечки :laugh:

Знаете дека секогаш кажуваме за се` што ќе се прави во склоп на Здружението, а така ќе продолжиме и во иднина :)

Сите предлози се добредојдени, се надевам дека ќе имаме мноооооогу и дека ќе успееме на многу луѓе да им смениме барем малце во животот :hug:
Пристигна Божицата на 03.02.2011!
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister, Bubbi, biljann

Ре: Членовите на Родители и деца - повторно во акција 14 Јул 2011 16:12 #144789

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Bravo :OK: Samo uspesi da se redat i da super ste :love:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Goddess^

Најново на форумот

 • No posts to display.