Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Зачленување во Здружението РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - РИД

Зачленување во Здружението РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - РИД 09 Фев 2014 19:01 #248503

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Драги пријатели и членови


Ве известуваме дека од денес можете да ја симнете Пристапницата за зачленување во Здружението.

Пополнете ја и испратете ја на мејл Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..
Нареден чекор е уплата на членарина

за физички лица изнесува 250 ден. за 6 месеци или 500 ден. за цела година.
за правни лица е 500 ден. за 6 месеци и 1000 ден. за цела година.

Истото можете да го сторите на жиро сметка, а наскоро за членовите од Скопје ќе биде одредена и локација каде можат да дојдат во одреден термин и да се зачленат дирекно и при тоа ќе им се издаде членска карта.

На оние членови кои пратиле пристапница преку нет (особено членовите од другите градови) по пошта ќе им биде испратена членската карта.


This attachment is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Зачленување во Здружението РОДИТЕЛИ И ДЕЦА - РИД 09 Фев 2014 19:03 #248504

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Здружение за организирање хуманитарни настани РОДИТЕЛИ И ДЕЦА- РИД Скопје

Жиро сметка - 290100000188323 ТТК Банка

Девизна сметка ACC. 00-722-0000044.8 TTK Bank A.D

Мејл - Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 17 Фев 2014 06:23 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.