Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Нова акција - Мамина тегла

Ре: Нова акција - Мамина тегла 28 Окт 2012 18:13 #219249

 • biljann
 • biljann's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Welcome to Bibkoland!
 • Теми: 857
 • Thank you received: 372
 • Карма: 28
Е таман да прашам дали здружението е РиД, што бидна со него, како и ние да станеме друшки од здружението?
И дали е определен датум за акцијата, кажете порано за да испланирам и да се снајдам со превоз за испраќање на теглите

Нејќам сендвич нејќам пица, јадам вкусна зимница :tupco:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Нова акција - Мамина тегла 30 Окт 2012 09:17 #219452

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
So ljubov prigotvena, od srce podarena
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Elka

Ре: Нова акција - Мамина тегла 17 Ное 2012 08:59 #221782

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
mama ana wrote:
Mamina tegla ima-ke jademe cela zima :)

Овој слоган со мала измена е избран за нашата нова акција

Слоганот ќе гласи

Зимница вкусна има, ќе јадеме цела зима

:cvet:

Благодарност до мама Ана и сите кои дадовте свој придонес!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 17 Ное 2012 09:00 by Big Sister.
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: prasence, macika, Elka, mama ana, Mami-Anje and this user have 2 others thankyou
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.