Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Сликички Ангелина Балерина

Сликички Ангелина Балерина 12 Ное 2013 04:28 #245573

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Вчера го купивме албумот, сликички за размена немаме, ама наскоро ќе имаме, зашто сликичките се ефтини па ќе ги купуваме во поголем број :)

Ако некој има за смена нека пише :)
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сликички Ангелина Балерина 16 Ное 2013 05:18 #245735

 • bibic
 • bibic's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 16
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
Kade go kupivte i kolku pari e albumot i slikickite?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Сликички Ангелина Балерина 16 Ное 2013 13:27 #245738

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Го има по трафиките и многу е ефтин.

Албумот е 50 денари а со него ви следуваат и 10 пакетчиња со вкупно 50 сликички (во секое пакетче има по 5 сликички).

Потоа сликички може да си купувате на парче при што 1 пакетче е 10 денари, а се продаваат и комплети од по 10 пакетчиња за 60 денари.
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bibic

Ре: Сликички Ангелина Балерина 16 Ное 2013 17:09 #245741

 • zence
 • zence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 505
 • Thank you received: 81
 • Карма: 1
Во Гиго Трејд се по 6 ден. пакетче
Golemata 2001, srednata 2004 i maliot 2009
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: bibic

Најново на форумот

 • No posts to display.