Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Избор на фотоапарат

Ре: Избор на фотоапарат 21 Јун 2012 02:49 #204458

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Васеее чекаме топ репортажа од твоето патување, поткрепено со прекрасни фотки :)

Со здравје да си го користите :vase:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на фотоапарат 21 Јун 2012 02:52 #204460

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
Leleeee Vaseeeee fantazija zeno top, so zdravje da si go koristite :vase:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на фотоапарат 21 Јун 2012 02:59 #204466

 • Chocolate
 • Chocolate's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 900
 • Thank you received: 273
 • Карма: 13
Panasonic Lumix DMC-FZ50

Ние имаме ваков, и сме презадоволни. Само малку е тежок додека да го научиш. Јас сеуште не го знам па сликам само на автоматско, инаку за сите што сакат близу до професионален апарат го препорачувам

Границата меѓу уживањето и злото, олицетворена во чоколадото, е толку фина и престижна,...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на фотоапарат 26 Окт 2012 12:08 #218978

 • prasence
 • prasence's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1346
 • Thank you received: 440
 • Карма: 6
Nie go zemavme pred 4 godini Fjugi S1500, dobar e ama jas mislam deka ne sme go istarzile seuste do kraj. Vredi za parickite.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Избор на фотоапарат 26 Окт 2012 13:19 #219004

 • Nataly
 • Nataly's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Be yourself – everyone else is taken !!
 • Теми: 846
 • Thank you received: 600
 • Карма: 52
Chocolate wrote:
Panasonic Lumix DMC-FZ50

Ние имаме ваков, и сме презадоволни. Само малку е тежок додека да го научиш. Јас сеуште не го знам па сликам само на автоматско, инаку за сите што сакат близу до професионален апарат го препорачувам
I nie imame vakov, so edinstvena razlika sto nasiot e FZ35 , jas iskreno pojma nemam sto znaci toa :sram: Inace i nie sme super zadovolni, iako mm sega pocna da razmisluva i za poprofesionalen od ovoj (jas mislam deka nam potreba )
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.