Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати

Ре: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати 25 Дек 2012 15:33 #227354

 • Nataly
 • Nataly's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Be yourself – everyone else is taken !!
 • Теми: 846
 • Thank you received: 600
 • Карма: 52
Shakespeare in love
Onegin
You've got the mail

Site tri se prekrasni ljubovni drami i gi imam gledano stopati , a na previte dva na krajot sekogas se ligavam kako prv pat da gi gledam :(
Последна промена: 25 Дек 2012 15:36 by Nataly.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати 25 Дек 2012 15:39 #227355

 • lena0809
 • lena0809's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 473
 • Thank you received: 316
 • Карма: 6
Julie and Julia :srce:
Последна промена: 25 Дек 2012 15:39 by lena0809.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати 25 Дек 2012 15:52 #227356

 • Meyo
 • Meyo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Ex mama-Maja :)
 • Теми: 2261
 • Thank you received: 2819
 • Карма: 0
Cudesnata sudbina na Ameli Pulen go imam tochno 23 pati gledano, vo sredno i fakultet sekogash koga kje se pocuvstvuvav malku tazno go pushtav -go obozavam..

Forest Gamp

I pretenzii da stane takov film mi e Zivotot na PI

A seriite seksot i Gradot gi imam povekje od 10 pati komlet izgledano i sekogash koga gi ima atelevizija obavezno gi gledam
When power of love overcomes the love of power, the world will know peace...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Frenky

Ре: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати 02 Јан 2013 17:07 #228331

 • lali
 • lali's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 42
 • Thank you received: 12
 • Карма: 0
форест гамп,титаник,дух,исус од назарет,мојсеј,валкан танц и др.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој сте го гледале повеќе од пет пати 13 Јун 2016 09:23 #255347

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Пребарував низ пораките да видам што сум пишала и дали сум го ставила „Време на невиност“. Да, уште во првиот пост.
Филм кој ме освојува секој пат одново. Мината недела и оваа, го гледав пак . Што да правам кога го обожавам.
А и “Разум и чувства“.
Филмови кои зрачат со емоции.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.