Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

ТЕМА: In memoriam

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 05:45 #233459

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Neka pociva vo mir!
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 24 Фев 2013 05:45 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 06:37 #233461

 • None-bt
 • None-bt's Avatar
 • Offline
 • senior
 • crazy family :-)
 • Теми: 1428
 • Thank you received: 922
 • Карма: 7
neka pociva vo mir
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 07:28 #233462

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Lesna mu zemja.Neka pociva vo mir.
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 08:36 #233469

 • macika
 • macika's Avatar
 • Offline
 • senior
 • несфатен гениј
 • Теми: 2899
 • Thank you received: 1864
 • Карма: 20
Преска прочитав и навистина се изненадив. Незнаев дека бил многу болен. Премногу млад штета. Бог да го прости!
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 08:37 #233470

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Sega prochitav na net-ov i mnogu se iznenadiv. Zalno navistina. Neka pociva vo mir
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 08:41 #233471

 • sole
 • sole's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1357
 • Thank you received: 218
 • Карма: 37
Neka mu e lesna zemjata i neka pociva vo mir.
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 24 Фев 2013 08:58 #233478

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
:( Беше болен веќе подолг период. Нека почива во мир :(
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 22 Дек 2014 16:26 #253267

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
R.I.P Vasil Siskov
The administrator has disabled public write access.

Ре: In memoriam 22 Дек 2014 17:20 #253269

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Strasno kako pocnaa mladi luge da umiraat :(
Bog da go prosti Vasil Shishkov
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2
 • 3

Најново на форумот

 • No posts to display.