Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Омилен филмски жанр

Ре: Омилен филмски жанр 14 Сеп 2010 03:00 #51526

 • Bogdana
 • Bogdana's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Милувам прашинка да си, тих повеј да ми те донесе
 • Теми: 279
 • Thank you received: 48
 • Карма: 14
добар трилер,а неможам да смислам Science fiction.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 14 Сеп 2010 04:38 #51571

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Јас гледањето филм го подразбирам како време за релаксирање, така да уживам д гледам некој добар трилер или драма.
Сите оние филмови кај кои во најавата има дека можат да ја вознемират малолетната публика, ме вознемируваат богами и мене, и не ги гледам! :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Одг: Омилен филмски жанр 02 Ное 2010 01:37 #67475

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Во последно време во омилена категорија ми влегоа старите југословенски комедии (за мене тоа е посебен, уникатен филмски жанр)....Сабирни центар, Ко то тамо пева, Балкански шпијун
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 03 Ное 2010 16:35 #68127

 • Tara
 • Tara's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 866
 • Thank you received: 351
 • Карма: 16
Сакам да гледам трилери, екранизации на делата од Агата Кристи и серијалот Midsummer murders. Кога сакам да се релаксирам тогаш гледам некоја романтична комедија.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 12 Ное 2010 15:41 #71598

 • Mladenovska
 • Mladenovska's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Децата се најголемото богатство
 • Теми: 786
 • Thank you received: 189
 • Карма: 0
Обожавам Трилери, Автобиографски снимани филмови, научна - фантастика, аватнура и комедија.
*****СРЕЌНА НОВА 2011 *****The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 03 Јан 2011 05:05 #98120

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
романтични комедии и тук-таму понекој хорор и трилер. Порано почесто гледав хорори, но сега некако се разнежнив :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 03 Јан 2011 06:25 #98147

 • COCKA
 • COCKA's Avatar
 • Offline
 • new born
 • strong enough !!!
 • Теми: 199
 • Thank you received: 95
 • Карма: 4
Сакам драми, трилери (психолошки или акција), романтични комедии, историски филмови. Тоа што несакам и не можам да гледам е хорор :ohmy: :gone: , карате и каубојски филмови :zid: :ne:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 15 Сеп 2011 05:51 #153829

 • mamatobe
 • mamatobe's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1471
 • Thank you received: 601
 • Карма: 5
Triler, SF, avanturi od tipot na Princot od Persija, Clash of the Titans itn.

Sakam romanticni komedii (normalno za relaksiranje mozok) i mi e krivo sto retko retko retko se naoga dobra komedija.


Every passing minute is another chance to turn it all around.
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.