Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Омилен филмски жанр

Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 04:59 #1612

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Хорор, хорор и хорор :laugh:
Сакам добри хорори, трилери и СФ.
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:01 #1614

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Сакам хорор и комедија.А мм стално ме зеза ,што гледаш хорор кога се криеш по ќебе :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:01 #1615

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Kinky напишал/а:
Хорор, хорор и хорор :laugh:
Сакам добри хорори, трилери и СФ.

Kinky, одамна знаев дека имаме исти вкусеви за филмови.

Само кај мене редоследот е следниот:
трилери, хорор и СФ
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:02 #1617

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
И јас сакам хорори.Исто и трилери и комедии.Сф несакам.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:03 #1620

 • Lile
 • Lile's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 66
 • Thank you received: 1
 • Карма: 5
Романса и комедија.Романтична душа риби во хороскоп :P
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:11 #1638

 • bubamara
 • bubamara's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Happy mama!
 • Теми: 2461
 • Thank you received: 1233
 • Карма: 102
Хорор :) Ама реалистичен, не со некои а ла чудовишта. Едноставно уживам во хорори :laugh: И трилер.
Гледам и други филмови, ама не со толку сласт :)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 05:51 #1679

 • Mila87
 • Mila87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 137
 • Thank you received: 23
 • Карма: 28
Комедија, романтични драми, а понекогаш и добри акции.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 12:55 #1736

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
Хорори гледам само со мм, он ме навлече, сакам најмногу трилери, научна фантастика, а знам и некоја боза како комедија или љубовен да изгледам ама не ми се омилени. Сакам кога гледам филм, мозокот да го активирам и да бидам во неизвесност :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 13:06 #1745

 • kiki riki
 • kiki riki's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 115
 • Thank you received: 2
 • Карма: 1
трилер и добра комедија, хорор не сакам повеќе ги прават гадни а не страшни
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 13:11 #1753

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
Komedija melodrama
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 15:56 #1922

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
obozavam da gledam trileri i drami ;)
lele mi se odi vo kino , na nekoj dobar film , sto ima po kinava sega?
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 21 Дек 2009 16:12 #1947

 • svetle s
 • svetle s's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 22
 • Карма: 0
sakam da gledam triler i avanturi( nesto kako Mumija, Gospodar na prstenite)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 06:35 #2632

 • Simona`s mom
 • Simona`s mom's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 184
 • Thank you received: 73
 • Карма: 3
SF,Хорор.Девојките што сакате хорори,дали сте го гледале Paranormal activity?Јас почнав ,али ке го чекам мм да го гледаме заедно , сама не ми оди некако :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 18:06 #3018

 • lulu
 • lulu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 34
 • Карма: 0
sve sakam da gledam nemam nekoj omilen zanr,
Simona's mom,cekaj go maz ti nemoj sama da go gledas zosto pocetokot ne e strasen no posle pocnuva celata akcija :evil: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 18:09 #3023

 • SandraА.
 • SandraА.'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • Whatever u give a woman, she will make it greater*
 • Теми: 500
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
Ako e navistina dobar filmot togas mozam sekoj zanr da go gledam. Omilen nemam, zavisi od raspolozenie.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 18:10 #3024

 • rainbow
 • rainbow's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 64
 • Thank you received: 1
 • Карма: 2
комедија,драма.., а од хорор неодамна гледав прв пат во животот и никогаш повеќе.(и тоа Paranormal activity)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 18:36 #3074

 • Aleksandra_Acka
 • Aleksandra_Acka's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Ацка
 • Теми: 16
 • Карма: 0
Најмногу сакам хорори,може и некоја добра комедија... :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 19:10 #3153

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Simona's mom, Paranormal activity pocnuva mnogu dosadno, duri kako dokumentarec, nisto ne najavuva sto ke se slucuva ponatamu vo filmot. Nema nikakvi strasni tipicni za horor sceni, ama toa sto go ima e taka dobro napraveno, pogore edna clenka ja prasav dali uste i se tresat koskite od strav :laugh:
Jas go gledav sama, mm zaspa i go razbudiv za da mi pravi drustvo fufka mi stana :laugh:
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 22 Дек 2009 19:13 #3162

 • rainbow
 • rainbow's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 64
 • Thank you received: 1
 • Карма: 2
јас после paranormal activity цела недела од спиење скокав на секој звук само чекори слушав :laugh: и цело време запалено светло ако сум сама во соба.а дали е вистина дека е според вистинска случка сниман?
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 23 Дек 2009 05:09 #3709

 • lulu
 • lulu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 34
 • Карма: 0
rainbow напишал/а:
јас после paranormal activity цела недела од спиење скокав на секој звук само чекори слушав :laugh: и цело време запалено светло ако сум сама во соба.а дали е вистина дека е според вистинска случка сниман?

jas kolku sto znam i imam citano na net ne e sniman spored vistinska slucka.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 23 Дек 2009 09:08 #3737

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
И јас исто прочитав, така почнува и завршува филмот заради поголем ефект мислам:).
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 23 Дек 2009 15:51 #3966

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Еве јас цела се наежив кога се сетив на тој филм....
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 05 Јан 2010 20:28 #10598

 • mama 87
 • mama 87's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 88
 • Карма: 2
Sakam komedii i trileri
The administrator has disabled public write access.

Одг: Омилен филмски жанр 08 Јан 2010 02:52 #11473

 • fibimk
 • fibimk's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 50
 • Thank you received: 7
 • Карма: 7
Sakam dobri horori pred se,triler i drama sekako....pa SF,misticni,avanturisticki....pak ako ima arheologija....umiram togas.... :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Омилен филмски жанр 13 Сеп 2010 21:18 #51435

 • Barbie
 • Barbie's Avatar
 • Offline
 • User is blocked
 • Теми: 1449
 • Thank you received: 25
 • Карма: 0
Сакам да гледам комедии, романтични филмови и хорори.
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.