Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Последен гледан филм

Ре: Последен гледан филм 14 Фев 2015 23:53 #253672

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11


Go gledav i porana, ama i nekni super smesen :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 28 Фев 2015 00:08 #253756

 • kirca
 • kirca's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 2
 • Карма: 0
The Judge (2014) prekrasna dramahttp://m.imdb.com/title/tt1872194/
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 02 Мар 2015 01:30 #253770

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Eragon. filmot potsetuva na crtaniot Kako da treniras zmej i e interesen za gledanje.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 02 Мар 2015 02:04 #253772

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
Јас денес во кино го гледав Paddington со син ми. За сериозни филмови немам време :). Очекував многу повеќе од филмот, но важно малиов се пресмеа, излезе до уши насмеан и среќен и изеде 300гр пуканки :smee1:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Big Sister

Ре: Последен гледан филм 04 Мар 2015 01:35 #253780

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Grand Budapest Hotel - i ne me voodusevi.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 04 Мар 2015 03:42 #253784

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Nightcrawler so Dzejk Gilenhal i Rene Ruso. Soliden film koj vredi da se pogledne.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 09 Мар 2015 20:55 #253837

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Wild so Reese Witherspoon. Odlicen e :OK:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 12 Мар 2015 04:03 #253849

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
Grudge match-super filmce,imase i smeenje.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 20 Мар 2015 13:43 #253899

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Beacouse I Said So - dobra komedija
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 26 Мар 2015 13:12 #253922

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
50 нијанси сиво филмот е ништо спрема книгата , во однос на сексуалните искуства на Кристијан и Ана , очекував повеќе :aham:

Ќе бидеме светски прваци интересна екс ЈУ приказна :)
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 26 Мар 2015 13:13 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 20 Апр 2015 22:13 #254095

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Ex Machina
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 06 Јун 2015 20:42 #254654

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Odlicen

The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 24 Јун 2015 10:40 #254770

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Jurassic Wolrd 3D :OK:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 25 Јун 2015 13:06 #254773

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Белата Масаи - книгата ја меркам одамна во книжариве да ја земам и конечно сега ќе го сторам тоа, оти филмот ме воодушеви, а секогаш од исксутво знам дека филмот е само 1/3 од книгата.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Последен гледан филм 03 Јул 2015 04:52 #254801

 • forumce
 • forumce's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 291
 • Thank you received: 94
 • Карма: 0
A good marriage.Malku zabegan,ne e los.
Последна промена: 03 Јул 2015 04:53 by forumce.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 02 Мар 2016 20:02 #255262

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Beasts of no nation.
Me ispotrese totalno
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Последна промена: 02 Мар 2016 20:05 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 05 Мар 2016 21:42 #255264

 • Elka
 • Elka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Some people feel the rain, others just get wet.
 • Теми: 1480
 • Thank you received: 727
 • Карма: 32
Red dragon, ne mi se veruva deka dosega ne sum go gledala, fantasticno
Nije vazno koliko smo puta dahnuli dah, vaznije je koliko smo puta ostali bez daha - Dino Merlin
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 27 Мар 2016 14:50 #255282

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Posleden sto go gledav bese oskarovskiot na Di Kaprio , super film
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 13 Јун 2016 09:10 #255344

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
woow baegi vreme pominalo :D
Posleden film koj me voodusevi (osven oskaovskiot "Odmazdnikot") e "Zverovi na nacijata" . fenomenalen film koj me potrese maksimalno.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 28 Сеп 2016 12:30 #255394

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
About last night - interesno
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
Последна промена: 28 Сеп 2016 12:31 by Dolphin.
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 11 Окт 2016 18:32 #255398

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Eye in the sky , mnogu dobar
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Последен гледан филм 19 Ное 2019 18:31 #255541

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
A dog's Journey
Ме расплака филмов.
Прекрасна топла и необична приказна за пријателство меѓу човек и куче, која трае со децении.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.