Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Последен гледан филм

Последен гледан филм 16 Дек 2009 20:05 #14

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7934
 • Thank you received: 5653
 • Карма: 121
Кој филм е последен кој го гледавте? Дајте критика, ваше мислење зошто вреди да се погледне или не.
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 00:05 #48

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
So sin mi Filip zaedno go gledavme sam doma treti del,iako mi bese gledan pak mi bese interesen
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 01:59 #62

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4992
 • Thank you received: 5194
 • Карма: 115
И нас последен филм ни беше сам дома (сите три дела) :)
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 04:30 #98

 • anetapp
 • anetapp's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
леле како договорени и кај нас дома цела недела наназад сам дома.Децава паѓаат од смеење
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 04:31 #100

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Changeling so Angelina Jolie, vistinska prikazna. Mnogu potresen film:(.
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 04:33 #104

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Amerikanska pita 3
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 18 Дек 2009 14:08 #175

 • mamalina
 • mamalina's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 19
 • Карма: 0
I nie site delovi od 'sam doma'gi gledame ovie denovi so decava,iako ni se gledani,ama se interesni,decava se pagaat od smeenje!
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 19 Дек 2009 16:02 #408

 • lulu
 • lulu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 34
 • Карма: 0
nie so mm sinoka go gledavme paranormal activity :ohmy:
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 21 Дек 2009 04:57 #1609

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
lulu напишал/а:
nie so mm sinoka go gledavme paranormal activity :ohmy:
А, кажи, уште ти се тресат коските :laugh:

Јас го гледав денес со внуците The Uninvited, horor-triler, ne bese los ama krajot mi bese malku hmm hmm. Se zaprasav sto ustvari gledav saat ipol, malku zbunuvacki.
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 21 Дек 2009 05:04 #1623

 • EckaGj
 • EckaGj's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • ❤Се што се сака,се може!!!❤
 • Теми: 989
 • Thank you received: 93
 • Карма: 31
Kinky пиша сакаш хорори.Дај предлог,ама баш некој јак,не некој бу исплашисе,или само многу крв.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 21 Дек 2009 05:11 #1642

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Ecka, horor sto najmnogu me isplasil do sega i go gledav samo ednas iako poveke pati se obiduvav da go izgledam uste ednas ama ne uspeav :D e The Grudge. Prvo go gledav The Ring i toj mi bese top najstrasen, ama posle Grudge-ot padna na vtoro mesto.
Drugi dobri hororcinja mi bea Paranormal activity, The Messengers, The Sixth Sence (malku postar), Drag me to hell, Hostel (ova ne e horor spored zanrot ama po sodrzinata e strav i uzas. Ako ne go sakas Tarantino ne go gledaj filmot, ima krv do kolena ama realen e ne e fantazija). Ne mi teknuva drugo vo momentov, ako se setam ke pisam.
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
Последна промена: 21 Дек 2009 05:14 by Kinky.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 21 Дек 2009 15:43 #1907

 • SandraА.
 • SandraА.'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • Whatever u give a woman, she will make it greater*
 • Теми: 500
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
Mama Ane напишал/а:
И нас последен филм ни беше сам дома (сите три дела) :)

Isto i nie. Sega samo takvi filmovi mi se gledaat periodov, komedii...
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 21 Дек 2009 15:46 #1911

 • TIFANI
 • TIFANI's Avatar
 • Offline
 • junior
 • The happines is in the small staff
 • Теми: 639
 • Thank you received: 158
 • Карма: 9
Vcera pak go gledav sam doma no cetvrti del go davaa na A1.
You make me happy
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 22 Дек 2009 23:24 #3468

 • lulu
 • lulu's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 34
 • Карма: 0
Kinky напишал/а:
lulu напишал/а:
nie so mm sinoka go gledavme paranormal activity :ohmy:
А, кажи, уште ти се тресат коските :laugh:

ova e prv pat nekoj film da mi dal kosmari,najozbilno posle filmot se cuvstvuvav nekako cudno :unsure: :unsure: :laugh: :laugh:
kako sto kaza podole i spored mene The Grudge e najstrasniot film sto dosega sum go gledala i mi fufka pak da go gledam zosto tetkata so kosata pak ke mi iskaca pred oci navecer :laugh: :laugh:
inace tarantino e super lud :laugh: ,Hostel isto taka kill bill e dobar site 3 dela
The Descent e mnogu dobar so netrpenie go cekam vtoriot del :)
Последна промена: 23 Дек 2009 04:41 by Big Sister.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 04:55 #3698

 • kikic
 • kikic's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 9
 • Карма: 0
Непријател пред портите со познатиот руски снајперист Зајцев, Принцот и Јас и двата дела
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 09:19 #3738

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Law abiding citizen со Џерард Батлер и Џејми Фокс. Ме закова пред тв во првите 30 секунди, одличен трилер. А Џерард Батлер како и секогаш - њам њам :P
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 15:59 #3983

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Kinky, филмот Law Abiding Citizen е еден од најдобрите трилери што сум го гледала. Лудница е, а Changeling не е за мајки, јас навистина се соживеав со филмот и не можев да престанам да мислам што ако мене ми се случи истото.


Вчера го гледавме Avatar на James Cameron. Е филмот навистина ме импресионира. Велат дека е најскап филм на сите времиња, и дека Ј.С. го правел цели 8 години. Вреди да го гледате, посебно љубителите на СФ. И сами ќе посакате да живеете во тој измислен свет.
Those who criticize our generation forget who raised it.
Последна промена: 23 Дек 2009 16:06 by Annabel Lee.
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 16:13 #4004

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Анабел каква коинциденција :) мм со денови ме моли да го гледаме Аватар а јас гледав најава на тв и не ме бендиса, не сакам такви комбинации со цртани филмови (баш ме изненади Камерон ова не е негов стил). Ама сабјлево запна ајде ајде и попуштив (ама не сум лака женска :P ) :laugh: . Е сега после твојов коментар се охрабрив дека нема да биде waste of time :)
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 16:15 #4011

 • saligrem
 • saligrem's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 993
 • Thank you received: 87
 • Карма: 14
2012 go gledavme minatiot vikend
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 16:18 #4015

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Annabel напишал/а:
Kinky, филмот Law Abiding Citizen е еден од најдобрите трилери што сум го гледала.
A zaboraviv da kazam, ne mi se svigjase mnogu krajot na filmot, zelbata za odmazda seuste ne mi bese do kraj zadovolena:)
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 16:21 #4025

 • PiPoLiNo
 • PiPoLiNo's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 571
 • Thank you received: 243
 • Карма: 10
mamurluk
trebase da bide komedija ama....
inaku interesna storija nevoobicaena
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 16:27 #4036

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2797
 • Thank you received: 647
 • Карма: 26
Kinky напишал/а:
Changeling so Angelina Jolie, vistinska prikazna. Mnogu potresen film:(.

ovoj se spremam da go gledam veke edna nedela , aj vecer ako ne zaspijam
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 23 Дек 2009 17:19 #4135

 • Adelle
 • Adelle's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Broken...
 • Теми: 1225
 • Thank you received: 643
 • Карма: 45
Kinky напишал/а:
Law abiding citizen со Џерард Батлер и Џејми Фокс. Ме закова пред тв во првите 30 секунди, одличен трилер. А Џерард Батлер како и секогаш - њам њам :P

Уф уф мојот Фтор омилен глумец!!! Вчера го гледав, одличен филм, иако.. малку налудничав :))


Kinky напишал/а:
Јас го гледав денес со внуците The Uninvited, horor-triler, ne bese los ama krajot mi bese malku hmm hmm. Se zaprasav sto ustvari gledav saat ipol, malku zbunuvacki.

Ова ми беше многу интересен филм, крајот беше баш фасцинантен!
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 29 Дек 2009 20:03 #7946

 • Kinky
 • Kinky's Avatar
 • Offline
 • senior
 • yummy mummy
 • Теми: 1804
 • Thank you received: 713
 • Карма: 371
Почнав да го гледам Аватар на двд со кино снимка и ич не ме бендиса. Дали заради лошата снимка не знам, ама после пола саат го прекинав, ќе чекам на двд снимка да излезе можеби ќе биде подобро.
За вечер му се спремам на Дориан Греј :)
Mother is god in the eyes of a child."I believe in miracles, since you came along, you sexy thing..."
The administrator has disabled public write access.

Одг: Последен гледан филм 29 Дек 2009 20:06 #7947

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Аватар го гледав во Рамстор со ефекти и мене многу ми се допадна. Најдобро е да си го гледаш на кино или на подобра снима.
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.