Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Филм кој не ми се допадна

Филм кој не ми се допадна 28 Апр 2011 20:56 #132723

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Сакате да се опуштите после напорниот ден. Се сместувате пред ТВ, пуштате некој канал или пак ДВД и очекувате добра забава со некој филм..НО!!! Се испоставува дека филмот е разочарување :( Или го гледате со судни маки очекувајќи да се случи чудо па да не ви поминат 1-2 часа залудно или пак прекинувате со гледање :tupco:
Кој филм не ви се допаднал?

Еве јас ќе почнам прва, па ќе наведам најсвеж пример на залудно потрошени час ипол од мојот живот :P
Semi Pro. Требаше да биде комедија..ама само што не заплакав од досада додека го гледав филмов. Едно УА од мене има :dry:

The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој не ми се допадна 28 Апр 2011 22:28 #132742

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Уф незнам од каде да почнам :laugh: Во последно време ретко кој филм МИ се допаднал.

Последен филм за кој слушав само пофални зборови и читав позитивни критики беше "Турист"( Анџелина Џоли и Џони Дип). Филмот е копија на францускиот -"Антони Зимер". Уште кога почна филмов ми се случи дежа ву. Изгледав 15 мин и ми текна дека е скоро ист како францускиот филм-Антони Зимер. Немам зборови за глумата или сл, ама очекував многу повеќе, кога веќе прават копија :poimnemam:

The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој не ми се допадна 29 Апр 2011 12:02 #132803

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Еве уште еден К-А-Т-А-С-Т-Р-О-Ф-А филм! Тотално разочарување :zid:
Extreme movie...демек комедија :ljutko:

The administrator has disabled public write access.

Ре: Филм кој не ми се допадна 11 Мај 2011 00:43 #134900

 • Ананда
 • Ананда's Avatar
 • Offline
 • senior
 • I ♥ books
 • Теми: 5158
 • Thank you received: 1031
 • Карма: 60
Year one. Iako go obozavam Jack Black...niednash ne se nasmeav na filmov :emm:

The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.