Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Детски додаток

Детски додаток 20 Сеп 2010 19:09 #53637

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Дали сеуште постои детскиот додаток и дали некој знае дали истиот следува на семејство со еден вработен родител и две деца?
Those who criticize our generation forget who raised it.
Последна промена: 20 Сеп 2010 19:12 by Annabel Lee.
The administrator has disabled public write access.

Детски додаток 20 Сеп 2010 19:16 #53639

 • vecki
 • vecki's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 155
 • Thank you received: 27
 • Карма: 9
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 20 Јул 2011 09:29 #145354

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Дали некој на форумов прима ПОСЕБЕН детски додаток?
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 13 Окт 2011 13:37 #158929

 • nnatasa
 • nnatasa's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 194
 • Thank you received: 164
 • Карма: 2
bart na sto mislis POSEBEN?
jas naskoro ke ostanam bez rabota...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 13 Окт 2011 13:52 #158932

 • bart
 • bart's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2896
 • Thank you received: 1856
 • Карма: 1
Тоа нема врска со вработување. Отвори во тема кај деца со посебни потреби, таму пишува подетално и дај боже тоа ич да не ти треба.
Idem...padnem...ustanem...popravim krunu...i nastavim dalje
Idem...padnem...ustanem...je*em mater onom ko me gurnuo...i nastavim dalje
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: nnatasa

Ре: Детски додаток 18 Ное 2011 06:10 #165389

 • Sneze
 • Sneze's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 315
 • Thank you received: 52
 • Карма: 4
Дали некој зема детски додаток за ТРЕТО дете ?????:wtf:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 26 Јун 2012 05:59 #205333

 • anence
 • anence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Заедно сме посилни :)
 • Теми: 543
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
kazete mi na koja osnova se dobiva detski dodataok, sega sme nevraboteni i 2 cata so mm, kade treba da se obratam da prasam, koi dok mi se potrebni, i mozam li da otidam vo gradinka da prasam dali treba da ja plakame sega, koga veke ne rabotam nitu jas, ili vrska nema ova so drugovo?
Sepak 1500 denari ne se malku
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 26 Јун 2012 06:13 #205336

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Ane, мислам дека еден од условите е да немате имот на ваше име.

Ама сепак провери на нет.

Повели еден линк: Детски додаток
Those who criticize our generation forget who raised it.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 26 Јун 2012 06:35 #205341

 • anence
 • anence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Заедно сме посилни :)
 • Теми: 543
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
nemame nisto na nase ime, a za gradinkava ima sansi nekoi ili jok?
Koja bese onaa stranata kade sto se postavuvaa prasanja, i dali odgovaraat voopsto?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Детски додаток 27 Јун 2012 09:55 #205498

 • anence
 • anence's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Заедно сме посилни :)
 • Теми: 543
 • Thank you received: 50
 • Карма: 3
bev podnesov dokumenti ama ne mi e jasno nesto, ako gledaat od lani prihidi, imam dosta, ima sansa da ne mi sleduva ili nemaat vrska lanskite so ovia?///////////
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.