Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: winnie the pooh честито ќеркичка

winnie the pooh честито ќеркичка 25 Мај 2014 11:23 #250916

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2981
 • Thank you received: 1371
 • Карма: 60
Честито ќеркичка. Гооолема да расте принцезата :love:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 25 Мај 2014 14:08 #250918

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
winnie честитки!!! Да ви е жива и здрава ќеркичката! Како поминавте?
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 03:30 #250922

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Последна промена: 26 Мај 2014 03:31 by Marge.
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 05:14 #250924

 • Dolphin
 • Dolphin's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2792
 • Thank you received: 645
 • Карма: 26
ziva i zdrava neka ti e kerkickata winnie the pooh , samo radost da vi nosi :cvet:
Молам , се' што не ме засега , нека ме одмине :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 05:15 #250925

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Честитки, да е жива и здрава :cvet:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 08:10 #250928

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Честито, живи и здрави, среќни и весели :love:
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Bumba

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 08:28 #250929

 • Bumba
 • Bumba's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • marija1981
 • Теми: 344
 • Thank you received: 136
 • Карма: 4
Ziva i zdrava golema da raste
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 26 Мај 2014 16:32 #250932

 • COCKA
 • COCKA's Avatar
 • Offline
 • new born
 • strong enough !!!
 • Теми: 199
 • Thank you received: 95
 • Карма: 4
:foryou: честитки, жива и здрава ќеркичката, голема да расти среќна и весела :cmok:
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 27 Мај 2014 02:41 #250936

 • mesecinka
 • mesecinka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 22
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
Cestitki golema da raste,sreka da ja prati. :cvet:
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 28 Мај 2014 05:55 #250957

 • winnie the pooh
 • winnie the pooh's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 305
 • Thank you received: 63
 • Карма: 2
Vi blagodarime,da ste zdravi I zivi site,mnogu radosti da si dozivuvate i da uzivate vo zivotot. Pominav odlicno,sto bi rekla Dr. filmski :) poroduvanjeto bese spontano,se na se od prirm do raganje za 3-4 saati se zavrsi,sega sme doma,se raduvame,se prilagoduvame,trenirame nervi so sinko :) I taka natamu...
The administrator has disabled public write access.

Ре: winnie the pooh честито ќеркичка 28 Мај 2014 06:33 #250958

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Cestitki, da e ziva i zdrava :cvet: :srce:
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.