Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Се породи Зоја

Се породи Зоја 12 Мај 2014 04:37 #250688

 • Roze
 • Roze's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Теми: 860
 • Thank you received: 507
 • Карма: 0
Зоја, да е жива и здрава ќерката и да биде гордост на мама и тато :love:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 12 Мај 2014 04:39 #250689

 • winnie the pooh
 • winnie the pooh's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 305
 • Thank you received: 63
 • Карма: 2
:cvet: Cestitame Zoja, zdravi i zivi, brzo zakrepnuvanje :cmok:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 12 Мај 2014 05:19 #250693

 • sole
 • sole's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1357
 • Thank you received: 218
 • Карма: 37
Cestitki Zoja, da e zdrava i ziva kerkata i golema da raste!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 12 Мај 2014 08:45 #250697

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Cestitki, neka e ziva i zdrava, golema da raste! :cvet:


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 12 Мај 2014 09:24 #250698

 • Padme
 • Padme's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 116
 • Thank you received: 30
 • Карма: 0
Cestitki! Se najdobro!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 12 Мај 2014 15:32 #250705

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
Neka e ziva i zdrava golema da raste :cvet:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 13 Мај 2014 09:48 #250726

 • Sasha Fierce
 • Sasha Fierce's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 26
 • Thank you received: 8
 • Карма: 0
Нека е жива и здрава :sonce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 03:22 #250739

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 06:24 #250744

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 953
 • Thank you received: 338
 • Карма: 7
Neka e ziva i zdrava, gordost na mama, tato i bato :cvet:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 13:10 #250752

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
:cvet: Нека Ви е жива и здрава

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 15:09 #250755

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
Ви благодарам на сите за честитките :love:. На сите мамички и идни мамички ви посакувам се најубаво и да уживате со вашите дечиња.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 16:17 #250756

 • Bumba
 • Bumba's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • marija1981
 • Теми: 344
 • Thank you received: 136
 • Карма: 4
Golema da raste
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 14 Мај 2014 16:41 #250757

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
Честитки Зоја, голема и среќна да расте, баш ми е мило :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet: :cvet:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 15 Мај 2014 04:58 #250763

 • mesecinka
 • mesecinka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 22
 • Thank you received: 3
 • Карма: 0
Cestitki Zoja Sreka I beriket da ja :loveya: prati
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 15 Мај 2014 06:07 #250765

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3
Cestitki Zoja da e ziva i zdrava malata princezicka :cvet: :foryou:


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 15 Мај 2014 10:05 #250770

 • nate76
 • nate76's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1249
 • Thank you received: 351
 • Карма: 15
Cestitki neka e ziva I zdrava golema da raste
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 15 Мај 2014 11:24 #250771

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Cestitki Zoja, golema da raste :cvet:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 15 Мај 2014 11:34 #250772

 • teonka
 • teonka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • mamica
 • Теми: 16
 • Thank you received: 1
 • Карма: 0
vecna kerkicka :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Се породи Зоја 16 Мај 2014 07:32 #250788

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2981
 • Thank you received: 1371
 • Карма: 60
Честито Зоја, голема да расте принцезата :love:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.