Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Среќен роденден Стела - Mama Sani

Среќен роденден Стела - Mama Sani 10 Фев 2014 07:56 #248515

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2981
 • Thank you received: 1371
 • Карма: 60
:torta: Среќен роденден девојко. Сите желби де ти се исполнат :cmok:
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 10 Фев 2014 12:40 #248519

 • Fairy
 • Fairy's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • ex MonaLisa
 • Теми: 2188
 • Thank you received: 822
 • Карма: 11
Sreken rodenden, se najubavo :torta: :cvet:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 10 Фев 2014 18:30 #248521

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Srekjen rodenden mila Stela :love: Ziva,zdrava srekjna i vesela :srce: :srce: :srce:
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 11 Фев 2014 05:24 #248523

 • Mami-Anje
 • Mami-Anje's Avatar
 • Offline
 • senior
 • majka na dve prekrasni decinja
 • Теми: 1411
 • Thank you received: 1701
 • Карма: 3


"Da porasnu mala deca potrebna je hrana a najvise LJUBAV svakog bozji dana,ZATO deca mazite i ljubite sto vise da vam rastu kao trava...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 11 Фев 2014 06:02 #248524

 • Big Sister
 • Big Sister's Avatar
 • Offline
 • Супер администратор
 • Soul Sister
 • Теми: 7910
 • Thank you received: 5649
 • Карма: 121
:happybday:
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 11 Фев 2014 06:53 #248528

 • izabella
 • izabella's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • Pink up your day!
 • Теми: 736
 • Thank you received: 196
 • Карма: 0
Sreken rodenden Stela, da si ziva i zdrava, srekna!


The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible !
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 11 Фев 2014 08:22 #248531

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3165
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 11 Фев 2014 17:34 #248545

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
Ви благодарам за убавите желби и честитки пријателки мои драги :torta:
Темата е заклучена.

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 12 Фев 2014 03:23 #248548

 • Mama Ane
 • Mama Ane's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Теми: 4990
 • Thank you received: 5193
 • Карма: 115
Среќен роденден Стела :srce:
Mackata 13.09.2000
Mangupot 17.10.2006
Темата е заклучена.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Sani

Ре: Среќен роденден Стела - Mama Sani 17 Фев 2014 23:17 #248744

 • Mama*D*
 • Mama*D*'s Avatar
 • Offline
 • junior
 • ex.DijanaP
 • Теми: 607
 • Thank you received: 93
 • Карма: 0
Да ти е жива и здрава, сите желби да и се остварат

Идеална мајка, жешка љубовница, почитувана дама...Сето тоа треба да биде една жена!
Темата е заклучена.

Најново на форумот

 • No posts to display.