Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме
 • Страна:
 • 1
 • 2

ТЕМА: Колку време ги доевте вашите деца?

Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 07:37 #220322

 • Marge
 • Marge's Avatar
 • Offline
 • Супер модератор
 • Теми: 3167
 • Thank you received: 2405
 • Карма: 38
Јас син ми го доев 11 месеци. Морав да прекинам со доење пошто требаше да одам на службен пат 8 дена.
Ќерка ми ја доев 17 месеци.

Колку вие ги доевте вашите дечиња?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 07:52 #220332

 • Helix
 • Helix's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • I never think of the future - it comes soon enough
 • Теми: 1642
 • Thank you received: 1126
 • Карма: 3
Скоро 8 месеци. Прекинавме заради долг службен пат и почеток на работа. :cucla:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 07:58 #220333

 • kiki
 • kiki's Avatar
 • Offline
 • junior
 • Теми: 510
 • Thank you received: 102
 • Карма: 12
19 meseci :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:12 #220335

 • Mama Sani
 • Mama Sani's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Dve sonca, dve srcenca, dve srekicki na mama
 • Теми: 2653
 • Thank you received: 1852
 • Карма: 55
Поголемата 18 месеци, а помалата 20 месеци :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:15 #220337

 • Annabel Lee
 • Annabel Lee's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Information is not knowledge - Albert Einstein
 • Теми: 3882
 • Thank you received: 1775
 • Карма: 90
Дада - 6 месеци (сама се одби)

Бато - 2 години и 2 месеци (сега за сега водиме :) )
Those who criticize our generation forget who raised it.
Последна промена: 07 Ное 2012 08:17 by Annabel Lee.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:22 #220338

 • Red Anja
 • Red Anja's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 86
 • Thank you received: 20
 • Карма: 0
Prvoto 18 meseci, vtoroto 16 a ova stotuku rodenovo se nadevam na barem edna godina.
Life is an ocean, love is a boat, in troubled water, it keeps us afloat.
Do not regret growing older, it is a privilege denied to many.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:22 #220339

 • Elicka
 • Elicka's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Животот е убав
 • Теми: 258
 • Thank you received: 103
 • Карма: 4
11 месеци
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:30 #220341

 • mence
 • mence's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 3
 • Карма: 0
13 meseci i 11 meseci.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 08:47 #220343

 • Zoja
 • Zoja's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1383
 • Thank you received: 676
 • Карма: 8
21 месец
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 09:14 #220350

 • vodolija
 • vodolija's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1121
 • Thank you received: 809
 • Карма: 22
20 месеци
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 09:55 #220359

 • Tessi
 • Tessi's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Avanturistka
 • Теми: 1648
 • Thank you received: 571
 • Карма: 15
Mila skoro 26 meseci, malovo 18.
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:03 #220361

 • mamicka
 • mamicka's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • :)
 • Теми: 956
 • Thank you received: 340
 • Карма: 7
15 meseci
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:04 #220362

 • Синоличка
 • Синоличка's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1452
 • Thank you received: 1441
 • Карма: 20
Јана 14 месеци, а Марио се уште цица (има 9 месеци), би сакала да го дојам барем колку дада му.
Сончулката 2009
Шармерот 2012
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:06 #220363

 • Cveta
 • Cveta's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 25
 • Thank you received: 39
 • Карма: 1
Dvete po 13 meseci.
Принцезата: 21.03.2008
Снегулката: 24.11.2009
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:12 #220364

 • Cuvce
 • Cuvce's Avatar
 • Offline
 • senior
 • ex mikimaus
 • Теми: 1628
 • Thank you received: 1002
 • Карма: 4
11 месеци
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:41 #220368

 • Nebo
 • Nebo's Avatar
 • Offline
 • ВИП
 • Смејте се!!!
 • Теми: 1569
 • Thank you received: 700
 • Карма: 34
3 godini (potocno 2 godini i 11 mesci) :)
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:44 #220369

 • Slavica
 • Slavica's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Think pink!:)
 • Теми: 1735
 • Thank you received: 627
 • Карма: 9
11 и пол месеци , а престанавме поради тоа што имав пневмонија па морав да примам антибиотици
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:52 #220371

 • mama
 • mama's Avatar
 • Offline
 • teenager
 • *Be happy*
 • Теми: 903
 • Thank you received: 448
 • Карма: 7
Izgleda sega za sega nie sme sampioni. Cicavme do tri godini i 11 meseci .Ili tocno 47 meseci :muahaha:
??
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 10:53 #220372

 • CACULE
 • CACULE's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 65
 • Thank you received: 15
 • Карма: 3
11 месеци
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 12:17 #220387

 • Mirka
 • Mirka's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 1447
 • Thank you received: 553
 • Карма: 6
16 meseci
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 18:44 #220448

 • Majsi
 • Majsi's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 5144
 • Thank you received: 2409
 • Карма: 111
2god i 5mes (29 meseci) :srce:
trtlata na mamika
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 07 Ное 2012 19:28 #220451

 • Bumba
 • Bumba's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • marija1981
 • Теми: 344
 • Thank you received: 136
 • Карма: 4
18 meseci batoto a za dadata ke vidime
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 08 Ное 2012 02:29 #220460

 • Cinnamon
 • Cinnamon's Avatar
 • Offline
 • Администратор
 • Теми: 2988
 • Thank you received: 1373
 • Карма: 60
Jana i Petar po 18 meseci a Ivan 20 ili 21 mesec, ne se sekavam tocno...
:3 Jana 04.04.2004 :3 Petar 17.04.2007 :3 Ivan 25.08.2009 :3
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 08 Ное 2012 02:39 #220463

 • Koni
 • Koni's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 326
 • Thank you received: 102
 • Карма: 9
18 I 15 meseci
M 2007 :srce:
MM 2010 :srce:
The administrator has disabled public write access.

Ре: Колку време ги доевте вашите деца? 08 Ное 2012 05:47 #220489

 • темјанушка
 • темјанушка's Avatar
 • Offline
 • toddler
 • Теми: 314
 • Thank you received: 197
 • Карма: 0
Wow. Me odusevivte so vasite odgovori. Moite gi doev do 2 godini +/- 2 meseca
The administrator has disabled public write access.
 • Страна:
 • 1
 • 2

Најново на форумот

 • No posts to display.