ТЕМА: Диета 24 дена

Ре: Диета 24 дена 23 Фев 2013 15:56 #233440

 • Simona`s mom
 • Simona`s mom's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 184
 • Thank you received: 73
 • Карма: 3
Планирам од утре да почнам со диетата..Навистина претерав,вагата одамна не покажала над 70 килограми ..
вие што сте ја држеле-дали земавте дополнително витамини ?
The administrator has disabled public write access.

Ре: Диета 24 дена 18 Мар 2013 13:01 #235184

 • Milena Mici
 • Milena Mici's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Теми: 6
 • Карма: 0
Јас пиев витамин Ц шумечи таблети :)
Покрај информациите од некои други диети и за оваа диета читам дека поефикасан била кај крвната група О... мене ме интересира дали има некои видливи резултати кај крвната група А? Јас сум А и поради овие муабети од стилот "само за крвна група О" незнам дали да започнувам?
Би Ве замолила за искуства кај која крвна група каков бил ефектот
Благодарам! :)
Последна промена: 18 Мар 2013 18:14 by Tessi. Причина: spojuvanje na postovi
The administrator has disabled public write access.

Ре: Диета 24 дена 07 Фев 2014 19:44 #248471

 • delfinka
 • delfinka's Avatar
 • Offline
 • new born
 • Sekoj e blagosloven ako veruva vo Boga!
 • Теми: 28
 • Thank you received: 3
 • Карма: 1
Eve jas da ve motiviram deka ja napraviv dietava 21 den,oslabnav 10kg a vo obem 13sm!Za zal posle 2nedeli pocnav d agi vrakam kilcata,ama po moja vina i vetuvam za edno 10dena ke ja pocnam pak!rezultati ima!
The administrator has disabled public write access.

Ре: Диета 24 дена 09 Фев 2014 00:57 #248487

 • Molly
 • Molly's Avatar
 • Offline
 • senior
 • Теми: 2294
 • Thank you received: 1512
 • Карма: 109
Еве ме и мене од понеделник планирам да почнам со диетава, па после ќе си се пребацам на Ун или сл.

Делфинка кажи ми маци која верзија ја примени ти и некои цаки, финти, сл ....
The administrator has disabled public write access.

Најново на форумот

 • No posts to display.