Добродојде, Гостин
Username: Лозинка: Secret Key Запомни ме

ТЕМА: Добредојдовте во диет клубот на РиД

Добредојдовте во диет клубот на РиД 09 Мар 2011 16:05 #120803

  • Big Sister
  • Big Sister's Avatar
  • Offline
  • Супер администратор
  • Soul Sister
  • Теми: 7934
  • Thank you received: 5653
  • Карма: 121
Драги форумџики
Го отворивме овој диет клуб за вас, да можете полесно да се снајдете во врска со диетите и да си даваме поддршка едни на други.
Во овој подфорум ќе имаме одделни теми за секоја диета - со тоа што доколку ја пишувате диетата услов е таа да биде на македонски јазик.
Во секоја од тие теми можете да се информирате за се што ве интересира и да давате корисни совети. Заради поголема прегледност ве молиме да не ги полните темите со чат муабети или беспотребни пораки. Во спротивно модераторите ќе реагираат.
За заедничка поддршка и чит чат муабети е отворена темата - Диети општо, каде можете без проблем да пишувате и нема да бидете бришени.

:)
„Кога ќе пораснам, ќе станам пилот на ракета и ќе те земам тебе, ќе те однесам гоооооре високо, да ги видиш ѕвездите и облачињата, што ги сакаш, за да ги допреш.„...
The administrator has disabled public write access.
Следниве корисници изразија благодарност: Mama Ane, Ананда, Mami-Anje, Golub

Најново на форумот

  • No posts to display.